Zimowa wyprzedaż ruszyła na GOG.com

Zimowa wyprzedaż na GOG.com

Mroźna zima przyszła znów, chowajcie portfele – ale już! Magicznych przecen nadszedł czas, nostalgii magia jest wśród nas.

To już oficjalne – dzisiaj ruszyła Zimowa Wyprzedaż na GOG.com! Cóż w tym dziwnego – niemal każdy serwis obecnie przecenia katalog gier przed świętami. Polski sklep idzie jednak o krok dalej, gwarantując swoim klientom darmowe produkcje, niespodziewane premiery, a także limitowane okazje. Wszystko to, na przestrzeni niecałego miesiąca.

Na początek – bezpłatna gra

Każdy kto posiada zarejestrowane konto na GOG.com, już dzisiaj może odebrać bezpłatnie Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Produkcję będziecie mogli dodać do biblioteki aż do 15 grudnia do godz. 15:00, dlatego macie jeszcze chwilę na wizytę w sklepie. Co najważniejsze, to dopiero początek atrakcji.

Swoją premierę ma dzisiaj również antologia strategii czasu rzeczywistego – Star Trek: Armada. Za każdą z części zapłacicie 45,99 złotych. Jak widać po komentarzach na stronie gry, wiele osób czekało na te klasyki z wczesnych lat 2000. To daje łącznie aż 6 gier z uniwersum Star Trek, jakie udało się przywrócić do cyfrowej dystrybucji dzięki współpracy pomiędzy GOG.com oraz Activision Blizzard.

GOG.com specjalizuje się w przywracaniu klasycznych gier do dystrybucji cyfrowej

GOG.com, czyli rozdawajki, nowości i konkursy

Do końca trwania zimowej wyprzedaży, GOG.com przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. Serwis przygotował nawet quasi kalendarz adwentowy, w którym informuje o datach przygotowanych przez sklep wydarzeń. Te są owiane tajemnicą, dlatego będziecie musieli często zaglądać do platformy, by dowiedzieć się o następnych prezentach.

A tych będzie mnóstwo. Aż cztery bezpłatne gry, nowe rabaty w sklepie, a także konkurs. O jego szczegółach dowiemy się już 14 grudnia, czyli jutro! Co jak co, ale takie atrakcje, warto mieć z tyłu głowy. Według kalendarza promocji, bonusowe atrakcje potrwają aż do 3 stycznia 2022 roku. Przez ten czas będzie z pewnością wiele okazji, by rzucić okiem na najlepsze oferty.

Avatar photo
Moim marzeniem zawsze było mówić i pisać o grach. Z zazdrością patrzyłem na redaktorów wielkich gazet oraz Hypera, dlatego teraz robię wszystko by być jak moi idole. Choć moim konikiem są wyścigi i platformówki, staram się coraz częściej wychodzić z giereczkowej strefy komfortu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top