Znajdź swoją grę Indie. Wielka wyprzedaż GOG

GOG Find Your Indie sale

Ponad dwa tysiące gier trafiło na Wyprzedaż Find Your Indie. To doskonała okazja, aby odpocząć od tytułów AAA i dać się porwać fantazji i twórczości niezależnych twórców!

Tysiące świetnych gier na wyciągnięcie ręki!

Wśród polecanych tytułów znajdziemy, chociażby Urbek City Builder, w którym – niespodzianka! – możemy zbudować własne miasto, teraz z 10% obniżką. A może wolelibyście zbudować swoją fabrykę poprzez zabawę kształtami geometrycznymi w open source’owej grze Shapez (przy rewelacyjnej obniżce 60%)? Fani bijatyk akcji, którzy lubią styl pixel art muszą skusić się na Final Vendetta (-15%). Warto by się także zastanowić nad Evoland Legendary Edition (-25%), które zawiera mnóstwo nawiązań do historii filmów i gier.

To także świetny czas, by ogłosić kilka nadchodzących tytułów, które pojawią się w sklepie GOG. To trzy tytuły od Humble Games: Ghost Song, Midnight Fight Express oraz Moonscars, a także gry innych twórców takie jak Flashout 3 (demo już dostępne), A.I.D. Artificial Intelligence Defence (demo już dostępne), The House of Da Vinci 3, Sea Horizon i Diluvian Ultra.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Aby ułatwić graczom przeglądanie tysięcy tytułów, GOG pogrupował je w kilka specjalnych kolekcji. Odzwierciedlają one różnorodność, kreatywność i niestandardowe podejście do tworzenia gier. Wśród tych kolekcji znajdziecie:

  • Someone said food? – gry skupiające się na jedzeniu (jak serie Overcooked!, Pizza Connectin, Cook, Serve, Delicious!)
  • Groovy Art – gry o wyjątkowym i wyróżniającym się stylu graficznym (Darkest Dungeon, LIMBO, Pilgrims)
  • Existential crisis – tytuły stawiające nas w obliczu trudnych wyborów moralnych i podnoszące tematy egzystencjalne (Disco Elysium – The Final Cut, The Talos Principle: Gold Edition)
  • I know that tune – gry z doskonałymi ścieżkami dźwiękowymi (Crypt of the NecroDancer)
  • Hidden Gems – świetne gry indie, które można było przegapić (Greak: Memories of Azur, GRAVEN, Armikrog – Deluxe Edition)
  • Am I the Monster? – gdzie protagoniści są tworami ciemności (Iratus: Necromancer Edition, The Blind Prophet, Talisman: Digital Edition, Cultist Simulator)

Dodatkowo możecie stworzyć własny zestaw z tytułów tinyBuild i Daedelic Entertainment, gdzie otrzymacie dodatkowe 5% zniżki na pięć tytułów i 10% zniżki za dziesięć gier i więcej.

Find Your Indie – daj im szansę

Gry indie wnoszą do branży różnorodność. Potrafią przyciągnać ludzi, którzy zwykle nie interesują się grami. GOG stawia te gry w świetle reflektorów i wystawia je w Wyprzedaży Find Your Indie w wyśmienitych cenach. Pamiętajcie, promocja kończy się 1 sierpnia!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top