Znamy już ofertę gier na marzec od Amazon!

loga dostępnych gier w zestawie na marzec od amazon prime gaming

Uwaga, uwaga, fani post apokaliptycznych gier RPG! Mamy dla was news! Amazon opublikował właśnie listę gier, która dostępna będzie już od marca w abonamencie Prime gaming. Wśród ośmiu dostępnych znalazł się również wielki hit sprzed lat!

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia…

W poprzednim miesiącu firma z Waszyngtonu pozwoliła przypisać od konta na platformie GoG grę Fallout. Jest to bardzo dobrze oceniana produkcja od studia Interplay Entertainment dziejąca się w świecie po zakończeniu wojny światowej.

Produkcja ta potrafiła przyciągnąć do siebie wiele osób nie tylko świetnym klimatem, ale przede wszystkim interesującą fabułą, gdzie nasz bohater (lub bohaterka, w zależności od wyboru) przemierzał pustkowia w poszukiwaniu czipu, który mógł uratować mieszkańców jego rodzinnej krypty 13.
Bohater gry fallout przy krypcie prób

Kontynuacja idealna!

Jeśli tak jak i ja zagrywaliście się w ostatnim miesiącu w ten tytuł, to na pewno ucieszy was fakt, że do oferty Amazon Prime Gaming trafi między innymi bezpośrednia kontynuacja dzieła z 1997 roku, czyli Fallout 2. Gra ta była zdecydowanie lepsza pod wieloma względami od oryginału, przez co zaskarbiła sobie poniekąd tytuł magnum opus tego studia.
logo fallout 2 obok niego najemnik enklawy

Oprócz wymienionego już wyżej Fallout 2 (dostępny od 7 marca) dostaniemy również:

  • Scarf (Amazon Games App) – dostępne od 7 marca
  • Mystery Case Files: Moths to a Flame (Amazon Games App) – dostępne od 14 marca
  • Invincible Presents: Atom Eve (Epic Games Store) – dostępne od 24 marca
  • Pearls of Atlantis: The Cove (Legacy Games Code) – dostępne od 21 marca
  • Bus Simulator 12: Next Stop (Amazon Games App) – dostępne od 28 marca
  • Throught the Darkest of Times (Amazon Games App) – dostępne od 28 marca
  • Bridge to Another World: Secrets of the Nutcracker (Amazon Games App) – dostępne od 28 marca

Czy mieliście okazje już przemierzać pustkowia w poszukiwaniu G.E.K.A. albo może, któryś z wymienionych wyżej tytułów wpadł wam w oko? Podzielcie się swoją opinią, jak podoba się wam oferta Amazon na marzec!


Zapraszamy Was na nasz profil X (dawny Twitter), serwer Discord oraz Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top