TrójKast #062 – Wybrany numer jest zajęty

TrójKast #062 - grafika główna

Bez Kacpra to nie to samo! – powiedzieli Konrad z Kubą, po czym zasiedli do nagrywania TrójKast #062. I choć nie będzie w nim nic o modzie i nowoczesnych technologiach, to usłyszycie o wielu innych rzeczach na przykład najlepsze żarty z wielkiej księgi dowcipów o jeżach! Kuba zanurkował w piekielnych czeluściach, gdzie oprócz smażenia się w kotle mógł pograć w Helldivers II. Konrad natomiast w końcu opuścił swoją jaskinię retro, udając się na szerokie wody segmentu AAA. Po krótkiej przygodzie ze Skull & Bones szybko zawinął jednak do portu, by pograć w grę – tak, w tę grę.

Na końcu odcinka możecie również usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek-Nogę.

W odcinku:
– Temat ze słoja
Helldivers II
– Skull & Bones
– Blanc
– Tomb Raider I-III Remastered
– “Itchy, Tasty. Nieoficjalna historia Resident Evil” Alex Aniel
– Falkon 2024
– Szybkie nóżki:

  • Loop Hero
  • Final Fantasy: Brave Exvius
  • Rainbow Six: SMOL

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top