Zwiastun Luna Abyss – debiutancka gra studia Bonsai Collective zmierza na PC i PS5

Luna Abyss Banner

Założone w 2019 roku studio Bonsai Collective składa się z kilkunastu osób, które cenią sobie odpowiednie wartości. Ich celem jest przede wszystkim promowanie pozytywnego zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia wśród swoich członków. Nie ważne, jakiego jesteś pochodzenia, wyznania i jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze. Grupa ta powstała z pasji i chęci tworzenia oryginalnych światów w grach, które pozwolą graczom na odkrycie czegoś nowego. Ich pierwszym projektem jest kosmiczna strzelanka bullet-hell z elementami horroru. Jeżeli lubicie takie klimaty, to polecam obejrzeć poniższy zwiastun Luna Abyss.

Mroczna Luna

Podczas naszej przygody odkryjemy sekrety niegdyś doskonale prosperującego miasta Greymont i zagłębimy się w ruiny kolonii karnej Otchłań wybudowanej pośród pieczar i dolin Luny. Z pomocą sztucznej inteligencji zgłębimy tajemnice więzienia oraz odkryjemy źródło niepokojących odgłosów wydobywających się z jego głębin. Podczas podróży przez trzewia zagadkowej Luny będziemy musieli zmierzyć się z obcym terenem, zamieszkującymi go pokręconymi kosmicznymi horrorami oraz niepokojącymi koszmarami gnieżdżącymi się w ciemnych zakamarkach. Do pokonania przeciwności losu potrzebny będzie nam porządny arsenał broni oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Luna Abyss Screen 01

Zwiastun Luna Abyss i moje wrażenia

Nie będę ukrywał, że moje zamiłowanie do filmowych horrorów nie przeniosło się na gry. Nie licząc kilku produkcji, które naprawdę potrafiły zmrozić mi krew w żyłach, raczej nie sięgam po takie tytuły. Muszę jednak przyznać, że projekt Bonsai Collective wygląda wyjątkowo intrygująco. Pomysłowe projekty części postaci to według mnie najfajniejsze, co można zobaczyć podczas tej krótkiej zajawki. Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę, to fakt, że nie będzie to kolejna skradanka, tylko shooter z krwi i kości. Przynajmniej tak to wygląda na tę chwilę. Zachwyciłem się również widokami, przede wszystkim dlatego, że część z nich wygląda jak Destiny 2. Gdyby ktoś mi pokazał poniższy screen i zabrał z niego przeciwników, powiedziałbym, że to część mapy PvP Distant Shore.

Luna Abyss Screen 02

Kiedy zagramy?

Niestety, nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Strony produktu na Steamie i w sklepie Epica pokazują jedynie informację Coming Soon. Na platformie Sony natomiast w ogóle nie byłem w stanie tytułu wyszukać. Jedyne co mi zostało, to dodać go do życzlisty i mieć nadzieję, że data premiery zostanie ogłoszona już wkrótce. Jeżeli zainteresowała Was ta produkcja, to polecam zrobić to samo. Niestety, na tę chwilę jedyne co nam zostało, to ponownie obejrzeć zwiastun Luna Abyss.

Luna Abyss Screen 03

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top