Horizon Chase Turbo za darmo w Epic Games Store

Horizon Chase Turbo za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Horizon Chase Turbo za darmo w Epic Games Store. Początki świątecznego rozdawnictwa były raczej powolnie, ale zdaje się, że nareszcie wrzucono wyższy bieg!

Horizon Chase Turbo

Tęsknicie za starymi czasami, kiedy to zarówno życie, jak i gry wyścigowe były prostsze? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdźcie Horizon Chase Turbo. Tytuł ten to, obok takich produkcji jak choćby Slipstream, jeden z najlepszych przedstawicieli retro ścigałek. Co jeżeli nie zżera Was nostalgia, a automatowy OutRun nic Wam nie mówi? Nic straconego, powinniście się bawić równie dobrze! Dynamiczna rozgrywka, kolorowe trasy, szereg różnorodnych samochodów i elektroniczna muzyka – czegóż chcieć więcej? 

Horizon Chase Turbo zadebiutowało w 2018 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Horizon Chase Turbo za darmo będzie można odebrać do 17 grudnia do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejna darmowa produkcja.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top