A Huntress and a Hag – nowy rozdział w Dying Light 2 Stay Human

Dying Light A Huntress and a Hag

Jesteście gotowi na kolejny rozdział przygody w Dying Light 2 Stay Human? A Huntress and a Hag to postawi przed Wami nowe wyzwanie, niebezpieczne także i za dnia. Aby mieć szanse ujść z życiem potrzebujecie pomocy.

A Huntress and a Hag

Poznajcie Shen Xiu. Niektórzy znają ją jako Huntress – Łowczynię. To ekspertka od broni dystansowych takich jak łuki. To reprezentantka Łowców, tajemniczej frakcji, którą o pomoc prosi się tylko i wyłącznie przy najbardziej niebezpiecznych Zarażonych. A jej ostatnie zlecenie zaprowadziło ją właśnie tu, do Miasta.

Czekają Was liczne niebezpieczeństwa, takie jak Wiedźma oraz zakażeni przez nią ludzie – Siewcy Zarazy. Do pomocy otrzymacie nowe, potężne bronie: Kuszę Łowcy oraz Balistę. Ale i dla zwolenników starcia wręcz znajdzie się choćby taki Łomotacz.

Skupiliśmy się na postawieniu graczy przed wyzwaniem, z którym jeszcze żaden z nich nie miał okazji się zmierzyć. Wiedźma jest ponadprzeciętną przeciwniczką, wystarczająco potężną aby nagiąć zasady gry – od teraz Dzień w Mieście będzie równie niebezpieczny, co Noc. Polowanie trwa, dlatego gracze muszą mieć się na baczności, jeżeli nie chcą stać się ofiarą

– mówi Paweł Płaza, Product Owner Dying Light 2 Stay Human w Techland Publishing.

At the Fish Eye

Przy okazji nowej odsłony serii “At the Fish Eye” Paweł Płaza przedstawi Wam Wiedźmę, jej umiejętności oraz omówi frakcję Łowców i niebezpieczeństwa czyhające na graczy w trakcie polowań.

Więcej informacji o firmie Techland i grze Dying Light 2 Stay Human znajdziecie na oficjalnej stronie gry.
Jeżeli z kolei chcecie wziąć udział w dyskusji z twórcami i innymi fanami, możecie odwiedzić serwer Discord, stronę na Facebooku, profil na Instagramie czy Twitterze, a także kanał YouTube.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top