Alba: A Wildlife Adventure i Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store

Blades of the Shogun za darmo (1)

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Alba: A Wildlife Adventure i Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo w Epic Games Store. Balans musi zostać zachowany, więc kiedy już napatrzycie się na zwierzątka, weźcie katanę i zmierzcie się z kilkoma samurajami.

Alba: A Wildlife Adventure

Nie ma absolutnie niczego lepszego od gier o zwierzątkach i nawet nie zapraszam do dyskusji. Alba: A Wildlife Adventure zabiera nas na śródziemnomorską wysepkę, gdzie w ciele tytułowej Alby spędzimy wczasy, przyglądając się lokalnej florze. To perfekcyjna produkcja dla młodszego odbiorcy (choć nie tylko, bo jej ogranie przydałoby się również wielu dorosłym), niosąca ze sobą naukę o wpływie człowieka na środowisko naturalne.

Alba: A Wildlife Adventure zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 82% na OpenCritic.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Twórcy Shadow of Tactics: Blades of the Shogun postanowili odpowiedzieć, co by było, gdyby przenieść Commandosów w czasy feudalnej Japonii? W efekcie otrzymaliśmy wyśmienitą grę taktyczną, która z pewnością zadowoli fanów produkcji takich, jak Commandos 2 tudzież seria Desperados. Dodatkowo całość wzbogacono o śliczną, stylizowaną oprawę graficzną, więc nawet po latach powrót do tego tytułu nie wywoła wizualnego szoku.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun zadebiutowało w 2016 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 83% na OpenCritic.

Alba: A Wildlife Adventure i Shadow Tactics: Blades of the Shogun za darmo będzie można odebrać do 17 listopada do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top