Apex Legends Mobile – Battle Royale pojawi się już 17 maja

Apex Legends Mobile

Koniec czekania. Wiemy już dokładnie, kiedy Apex Legends Mobile będzie miał swoją premierę. Tytuł wpisu zdradza, że ta nastąpi już 17 maja obecnego roku. Tego dnia osoby z systemami Android, iOS lub iPadOS będą mogły sprawdzić, jak działa nowa wersja popularnego Battle Royale od Respawn Entertainment. Warto tutaj podkreślić, iż będzie to oddzielna produkcja, która nie pozwoli na wspólną zabawę z konsolami oraz PC.

Apex Legends Mobile idealny pod smartfony i tablety

Właściciele marki wraz z Lightspeed i Quantum Studios przygotowali odpowiednie wydanie swojej gry, które jest skierowane do graczy mobilnych. Stąd też tytuł będzie nieco inny niż odpowiedniki na inne platformy. Człon zabawy jest nadal taki sam, ale całość została tak zaprojektowana, aby można było czerpać jak najwięcej radości, korzystając ze smartfona lub tabletu. Najwidoczniej crossplay był niemożliwy lub nie sprawdzał się tak, jak w przypadku Fortnite’a. Nie oznacza to jednak, że Apex Legends Mobile będzie gorszy lub wybrakowany. Wydaje się, że pewne rzeczy pojawią się tam wcześniej niż na dużych sprzętach.

Ściśle współpracowaliśmy z Lightspeed i Quantum Studios, by rozbudować świat Apex Legends o nowe, dostępne w pierwszej kolejności na urządzeniach mobilnych legendy, mapy, elementy rozgrywki, tryby, systemy postępów i wydarzenia. Jeśli lubisz grać w Apex Legends na konsolach i PC, pokochasz Apex Legends na urządzenia przenośne.

Wymagania sprzętowe

Twórcy podali dokładną specyfikację, dzięki której możecie sprawdzić, czy Wasze urządzenie będzie w stanie poradzić sobie z Apex Legends Mobile. Dotyczy zarówno sprzętu z systemem Android, jak i iOS.

Android – minimalne

  • Chip: Snapdragon 435 / Hisilicon Kirin 650 / Mediatek Helio P20 / Exynos 7420
  • Android 6.0
  • Wersja Open GL: 3.1 lub wyższa
  • 4 GB wolnej pamięci
  • Co najmniej 2 GB pamięci RAM

iOS/iPadOS – minimalne

  • iPhone 6S lub nowszy
  • Wersja systemu: 11.0 lub nowsza
  • Procesor: A9
  • 4 GB wolnej pamięci
  • Co najmniej 2 GB pamięci RAM

Wstępna rejestracja

Jeżeli nie chcecie przegapić premiery omawianej produkcji, to możecie już zapisać się na ten tytuł. Wystarczy odwiedzić oficjalną witrynę i w zależności od systemu, dokonać rejestracji. W ten sposób zostaniecie poinformowani o starcie Apex Legends Mobile.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top