Apex Legends: Nowa legenda dołącza do igrzysk

Seer narodził się dzięki współpracy z nagradzanym ilustratorem i reżyserem, Robertem Valleyem. Autor znany z takich produkcji jak Tron: Rebelia czy Miłość, śmierć i roboty. Prezentacja utrzymana w wyjątkowym stylu reżysera, zagłębia się w historię przeklętej Legendy. Zwiastun przedstawia historię postaci i wyjaśnia dlaczego posiada on znamię Ćmy.

Apex Legends: Wynurzenie zostanie podane podczas prezentacji EA Play Live. Prezentacja odbędzie się już w ten czwartek o 19:00. W trakcie prezentacji zostanie zapowiedziana data premiery nadchodzącego sezonu. Aktualizacja będzie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych. Jedną z nowości ma być odświeżony tryb gier rankingowych na zmieniających się arenach.

Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.
Scroll to top