Beta Diablo II: Resurrected dostępna dla każdego!

Bata Diablo II: Resurrected

Nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Wszyscy zainteresowani remake’m Diablo II będą mogli sprawdzić jak prezentują się pierwsze dwa odświeżone akty gry. Jeśli jesteś osobą, która zakupiła produkcję przed premierą zagrasz już w ten weekend!

Otwarta Beta już za rogiem!

Weekend wczesnego dostępu rozpocznie się 13 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Termin ten dostępny jest dla wszystkich osób, które zamówiły przed premierą Diablo II: Resurrected lub zdecydowali się na pakiet Diablo Prime Evil Collection. Każdy posiadacz gry na platformach Windows PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4 oraz PS5 będzie miał możliwość ruszenia w bój.

Otwarta Beta rozpocznie się 20 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

W tym miejscu wszystkie bramy piekieł otwierają się dla chętnych. Zainteresowani będą mogli chwycić po grę na platformach PC, PlayStation, oraz Xbox. Dodatkowo właściciele wielu platform będą mogli migrować między nimi nie tracąc postępu.

Co znajdziemy w Diablo II: Resurrected?

W grze udostępniono postacie takie jak: Barbarzyńca, Amazonka, Czarodziejka, Paladyn oraz Druid. Żadnej z postaci nie obowiązują ograniczenia poziomowe. Oznacza to, że wystarczająco zawzięci gracze sprawdzą jak prezentuje się każda umiejętność w odświeżonej formie. Twórcy udostępnili dla zainteresowanych aż dwa akty gry, więc jest gdzie zbierać doświadczenie. Wszystkim tym możemy się bawić nie tylko samemu, ale i z przyjaciółmi. Beta Diablo II: Resurrected pozwala na ośmioosobową grę wieloosobową. Najsilniejsi gracze chcący udowodnić swoje poświęcenie będą mogli oddać się nawet rozgrywce PvP.

Jedyną smutną informację mamy dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. Wszystkie wymienione wyżej terminy testów omijają tę platformę. Na ten moment nie wiadomo czy podobna Beta będzie przewidziana osobno dla właścicieli konsoli Nintendo.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top