Biomutant atakuje nextgeny!

Biomutant top

THQ Nordic zapowiedziało nextgenową wersję Biomutanta. Tytuł ten zadebiutuje już 6 września na konsolach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 w cenie detalicznej 169,99 PLN. Jeśli obawiacie się, że będziecie musieli kupić tę produkcję ponownie, to nie musicie się martwić, ponieważ otrzymacie darmową aktualizację obejmująca licencje z Xbox One na Xbox Series X/S oraz PS4 na PS5. Warto tutaj zaznaczyć, że przy przenoszeniu nie stracicie swoich zapisów stanu gry.

Szczegóły wersji na PlayStation 5

Biomutant w wydaniu na Playstation 5 nie tylko pokazuje pazura w kwestiach audiowizualnych, ale również posiada pełne wsparcie DualSense. Dzięki czemu posiadacze konsoli zanurzą się w grze jeszcze bardziej za sprawą efektów dotykowych, adaptacyjnych triggerów oraz czujnikowi ruchu. Jeśli chodzi o tryby w next genowej oprawie, to tutaj twórcy udostępnili nam trzy możliwości:

  • Jakość: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K
  • Swobodna jakość: 40+ klatek na sekundę, średnio 50-60 klatek na sekundę, w rozdzielczości do 4K
  • Wydajność: stałe 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p

Szczegóły wersji na Xbox Series X/S

Fani zielonych również mają powody do radości, ponieważ już od września będą mogli cieszyć się płynniejsza i piękniejszą rozgrywką niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto wersja na konsole Microsoft posiadać będzie ultraszybkie ładowanie gry. Natomiast jeśli chodzi o same opcje graficzne, to prezentują się one w następujący sposób:

  • Jakość: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K (1440p dla Series S)
  • Swobodna jakość: 40+ klatek na sekundę, średnio 50-60 klatek na sekundę, w rozdzielczości do 4K (1440p dla Series S)
  • Wydajność: stałe 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p (1080p dla Series S)

Gra Biomutant ukazała się w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One i PC, a 6 września zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Więcej informacji znajdziesz na jej oficjalnej stronie WWW. Jeśli jesteście zainteresowani naszą recenzja gry, to znajdziecie ją tutaj.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top