BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store

BioShock: The Collection za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store. Z szacunku do Was odpuszczę sobie wszelakie dowcipy o osiąganiu dna i wzbijaniu się ponad chmury. Wystarczy Wam wiedzieć, że niezależnie od tego, po którego BioShocka z tejże kolekcji sięgniecie, czeka Was niesamowita przygoda.

BioShock: The Collection


BioShock: The Collection to w zasadzie trzy prezenty w jednym, bo skład tego pakietu wchodzą BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite, a także wszystkie wydane do nich rozszerzenia, w tym Minerva’s Den oraz obie części Burial at Sea. W każdej z wymienionych produkcji znajdziecie kilkanaście godzin świetnej zabawy w formule immersive sima, wzbogacone kapitalną i świetnie przemyślaną fabułą o dążeniu ludzkości do perfekcji. Kontemplowanie opowieści dodatkowo uprzyjemnia genialny design lokacji, które zaprojektowano w taki sposób, by niemalże każde pomieszczenie opowiadało poprzez środowisko jakąś historię.

Należy jednak pamiętać, że choć mechanika gier z tej serii opiera się na strzelaniu, nie należy ich traktować jako strzelanek. Nawet w – pod tym kątem najlepszym z nich – Infinite, strzelanie jest zaledwie poprawne. Siła serii tkwi bowiem w eksploracji i stopniowym poznawaniu podwodnego Rapture i podniebnej Kolumbii, oraz historii ich mieszkańców. To jedne z tych tytułów, w które po prostu trzeba zagrać, a lepszej ku temu okazji chyba nie będzie.

BioShock: The Collection zadebiutowało w 2016 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 84% na OpenCritic.

BioShock: The Collection za darmo odebrać można będzie do 2 czerwca do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top