Call of Duty: Modern Warfare II – grupa Task Force 141 wkracza do gry

Jeżeli polubiliście nową wersję Modern Warfare z 2019 i nie możecie się doczekać kontynuacji, to świeży materiał z dwójki powinien przypaść Wam do gustu. Tak, w końcu zaprezentowano Call of Duty: Modern Warfare II i co tu dużo mówić, jest naprawdę dobre. Chciałoby się zobaczyć więcej, ale jak na pierwszy prawdziwy materiał w zupełności wystarczy.

Price i spółka powracają

https://www.youtube.com/watch?v=r72GP1PIZa0

Nad sequelem pracują praktycznie wszystkie zespoły, które miały do czynienia z serią. Oprócz kampanii możemy liczyć na tryb co-op (Special Force) oraz multiplayer. Twórcy zapowiadają, że MWII jest krokiem w stronę nowej generacji i możemy spodziewać się wspaniałej oprawy, mocnej fabuły i wiele więcej. Ile w tym prawdy? O tym dopiero się przekonamy.

Nowy standard cenowy

Ta wiadomość może Was trochę zszokować, ale nowe Call of Duty będzie drogie. Niezależnie od platformy: PS4/5, Xbox One/Series, czy PC, przyjdzie nam zapłacić około 349PLN. Dlaczego “około”? Ponieważ w tym momencie preorder na Battle.Net wynosi jakieś 321zł, ale wszystko zależy od kursu euro. Przy okazji, wraz z MWII seria wraca na Steam i tam niestety kwota też jest mało atrakcyjna.

Trend cenowy to coś, czego pochwalić nie mogę. Wysoka inflacja, coraz wyższe koszty utrzymania i jeszcze te same opłaty za rozrywkę, jak w krajach, gdzie przeciętny obywatel zarabia więcej. Szkoda, bo nie ukrywam, że na samo Modern Warfare II po prostu czekam.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top