Call of Duty: Next – poznajmy szczegóły MW2 i nie tylko

Call of Duty: Next - grafika prezentująca nagrody do zdobycia w trakcie bety gry

Jeżeli jesteście choć trochę jak ja, na pewno z niecierpliwością czekacie na najnowszą odsłonę Call of Duty. Premiera Modern Warfare II nadciąga wielkimi krokami i to czuć w powietrzu. Zaciągnijcie się teraz dobrze, ale tak, żeby Wam poszło aż do pięt. Czujecie? To Call of Duty: Next, nowe wydarzenie, które rusza już dziś o 19:00, gdzie twórcy CoDa ujawnią sporo nowości.

Możecie spodziewać się, że Infinity Ward zdradzi nam szczegółowe informacje dotyczące trybu sieciowego do Call of Duty: Modern Warfare II. Przy okazji dowiemy się też więcej o najnowszej odsłonie Warzone, a także Call of Duty Warzone: Mobile.

Call of Duty: Next zapowiada się spektakularnie

Możemy spodziewać się:

  • Prezentacji kluczowych innowacji w serii ogłoszonych przez deweloperów i zaproszonych gości z wielu studiów zajmujących się marką Call of Duty;
  • Ponad 150 twoich ulubionych streamerów obecnych na wydarzeniu, gotowych do dołączenia do gry;
  • Ujawnienia kluczowych szczegółów dotyczących otwartej bety Modern Warfare® II, a także więcej dodatkowych niespodzianek.

Pamiętajcie, wydarzenie rozpoczyna się o 19:00 czasu polskiego, w czwartek 15 września. Będzie można je oglądać na oficjalnym kanale Twitch Call of Duty bądź kanale YouTube. Widzimy się na streamie!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top