Company of Heroes 3 trafi na konsole!

premiera Company of Heroes 3

Wiecie, odkąd gram na konsoli brakuje mi porządnych RTSów. Jasne, na upartego znajdzie się kilka-kilkanaście tytułów, ale to nadal dość mało. Dlatego dzisiejsza informacja ogromnie mnie ucieszyła! Company of Heroes 3, kontynuacja jednej z moich ulubionych strategii, trafi także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S! To pierwsza strategia od Relic Entertainment, która dostąpi takiego zaszczytu.

To co, obejrzyjmy zwiastun!

Jeżeli ciekawi Was za to, jak będzie wyglądał gameplay na konsolach, twórcy śpieszą z wyjaśnieniem w kolejnym nagraniu!

Obiecano nam, że gra jest w pełni przygotowana pod sterowanie za pomocą pada, co widać na powyższym zwiastunie. Odświeżono także interfejs, aby zapewnić graczom czytelność. Dzięki temu będzie można skupić się w pełni na przyjemności płynącej z rozgrywki.

Jeżeli nie pamiętacie – a wcześniej o tym wspominaliśmy – w tej części przeniesiemy się w rejony Morza Śródziemnomorskiego, a także zobaczymy w akcji cztery różne frakcje. Więcej szczegółów można poznać na oficjalnej stronie gry.

Premiera Company of Heroes 3 na PC odbędzie się 23 lutego 2023 roku. Natomiast nie znamy jeszcze daty premiery konsolowej, ale wiemy, że będzie to w tym samym roku. Nie mogę się doczekać tej premiery! I teraz mam dylemat, czy rzucić się na nią od razu na PC, czy może jednak poczekać na wersję konsolową… A Wy jak zdecydujecie?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top