Cuphead nareszcie w pudełku!

Grafika z gry Cuphead, trzy główne postacie rysunkowe z filiżankami zamiast głów.

Jest rok 2022. Minęło pięć lat od premiery gry Cuphead, w której to Filuś i Kubuś wybrali się na Wyspy Kałamarzowe na kolorową przygodę. I wreszcie fani tytułu na całym świecie mogą zakrzyknąć z radości, bowiem doczkali się fizycznej edycji gry! Teraz wszyscy, niezależnie od tego, czy grają na PlayStation 4, Xbox One czy Nintendo Switch mogą cieszyć się z pięknego i kolorowego pudełka, które stanie się centrum ich kolekcji gier!

Standardowe wydanie gry zawiera rozszerzenie Delicious Last Course, ale to nie wszystko! Gracze otrzymają także sześć kart kolekcjonerskich z ilustracjami, kartę członkowską Cuphead Club, a także ozdobną grafikę na odwrocie okładki od Studio MDHR. Zamówić możecie ją w dobrych sklepach oraz przez stronę iam8bit.

Jeżeli zaś ostrzyliście sobie zęby na Edycję Kolekcjonerską gry, musicie udać się pod ten adres. EK zawiera powyższy zestaw, a także ręcznie robioną marionetkę głównego bohatera, napędzaną korbką pozytywkę i obwolutę dla pudełka z grą!

Zawartość zestawu Cuphead

Standardowe wydanie kosztuje obecnie niespełna 40 dolarów. Natomiast Edycja Kolekcjonerska została wyceniona na 200 dolarów. Zamówienia można składać już teraz, ale na wysyłkę trzeba poczekać na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Fizyczna edycja Cuphead to jest czymś, co ekscytuje nas od dawna. Duża część nostalgii, która napędzała projekt Cuphead, koncentruje się wokół wspaniałych, namacalnych wrażeń związanych ze zdejmowaniem ulubionej gry z półki, otwieraniem pudełka i rzucaniem się w wir nowego wyzwania lub wielkiej przygody. Nie ma na świecie nic podobnego, dlatego jesteśmy wdzięczni zespołom z iam8bit i Skybound za pomoc w oddaniu Cuphead w ręce graczy ze skrupulatną starannością i kunsztem, które leżą u podstaw samej gry. Naprawdę, nie mogę wymyślić lepszego sposobu na zakończenie roku tak pełnego emocji tu, w Studio MDHR, niż to wydanie.

– skomentowała Maja Moldenhauer, dyrektorka w Studio MDHR.

Przy okazji na stronie iam8bit możecie kupić także ścieżkę dźwiękową do gry na dwóch winylach w cenie 40 dolarów oraz ścieżkę do dodatku Delicious Last Course, także na dwóch płytach winylowych, w cenie 42 dolarów. Winyle z dodatku zawierają trzy karty z przepisami i plakat, natomiast z wersji podstawowej są zapakowane w stylu lat 30. XX wieku i zaiwerają wcześniej niepublikowane solówki oraz kod na cyfrową wersję.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top