Diablo Immortal wyciąga rękę do mniej zaangażowanych graczy

grafika z gry Diablo Immortal

Gracze Diablo Immortal, zwłaszcza Ci, którzy spędzają w grze nieco mniej czasu od “hardkorowych” fanów, mają trochę powodów do narzekań. Głównym problemem zdaje się być niemożność dobrania sojuszników do drużyny, którzy pomogli by w pokonaniu niektórych trudności, jeżeli gracz ma niższy poziom. Dobre wieści są takie, że twórcy gry obiecali poprawę tego i kilku innych zagadnień w najbliższej aktualizacji.

Nie podano jeszcze konkretnej daty, kiedy ma ona się pojawić poza ogólnikową wzianką o nadchodzących miesiącach. Natomiast podczas sesji Q&A z 30-tego listopada, którą można przeczytać w pełni na Reddicie, ujawniono plan zmian nadchodzących do Diablo Immortal. Gracze z niższym poziomem mają mieć większy bonus do zdobywanego doświadczenia, jeżeli wyraźnie są w tyle za resztą serwera. Ma to pomóc w dogonieniu bardziej zaawansowanych graczy.

Dodatkowym rozwiązaniem tego problemu ma być łączenie serwerów. W przypadku, gdy liczebność graczy będzie spadać, takie połączenie może zapobiec problemom z dostępnością partnerów do rozgrywki. To rozwiązanie, które może ucieszyć niektórych. Natomiast w związku z niedawnymi kontrowersjami i chaosem, który wzbudziło łączenie serwerów może także wzbudzić mocny sprzeciw społeczności graczy. Przypominam, że w wyniku poprzednich takich działań doszło do rozbicia wielu gildii, gdy gracze zostali rozrzuceni po różnych serwerach. W wyniku błędów zdarzało się także całkowite skasowanie gildii.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top