Cyberpunk 2077: Widmo wolności – zwiastun premierowy

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - grafika główna

Nadchodzi ten moment, na który tysiące, jak nie setki tysięcy graczy czekali od dawna. Już jutro zadebiutuje na rynku pierwszy i jednocześnie ostatni dodatek do gry Cyberpunk 2077. Phantom Liberty lub, jak to woli, Widmo wolności, doczekało się premierowego zwiastuna. Nic nie wskazuje na to, że “kontrowersyjne” otwarcie podstawki miałoby się powtórzyć. Średnia na OpenCritic bliska 90, podobnie jest z MetaCritic i dotyczy zarówno PC, jak i konsol. Bez uwięzi w postaci PS4 oraz XONE wydaje się, że dostaniemy naprawdę przyjemny kawałek gry.

Widmo wolności nadchodzi

Nie ma co ukrywać, podobnie jak poprzednie materiały dotyczące tego rozszerzenia, tak i premierowy zwiastun jest po prostu bardzo dobry. Czuć klimat, oprawa jest wspaniała, więc nic tylko czekać na odpalenie tej produkcji. To nastąpi już niebawem, mówiąc dokładniej, już jutro (01:00). Warto wspomnieć, że omawiane DLC można już wstępnie pobierać, jeżeli złożyliście preorder. Znamy też rozmiary samego Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

  • PS5: 33GB
  • Xbox Series X/S: około 38GB
  • PC: 24GB
Dokładne godziny premiery dodateku.
Dokładne godziny premiery dodatku.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, to podstawowa wersja gry otrzymała wersję 2.0, gdzie dodane trochę nowych rzeczy, inne rozbudowano, a jeszcze inne poprawiono. Recenzję Widma wolności przeczytacie na łamach Pograne za jakiś czas, ponieważ Konrad już nad nią pracuje.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top