Dark Deity i Evil Dead: The Game za darmo w Epic Games Store

Evil Dead The Game za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Dark Deity i Evil Dead: The Game za darmo w Epic Games Store. Groovy!

Dark Deity

Jeżeli nie do końca podoba się Wam kierunek, w którym zmierza seria Fire Emblem, to z pewnością powinniście się zainteresować Dark Deity. Tytuł ten oferuje bowiem mnóstwo taktycznych potyczek, poprzeplatanych fabularnymi wstawkami w stylu visual novel. Krytycy docenili zarówno wymagające mechaniki rozgrywki, jak i dobrze napisany scenariusz oraz pixel artową oprawę wizualną.

Dark Deity zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Evil Dead: The Game

Choć pozornie może się wydawać, że mamy tu do czynienia z kolejnym klonem Dead by Daylight, Evil Dead: The Game zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. To istna uczta dla fanów filmowej trylogii Sama Raimiego oraz serialowego Ash kontra Martwe Zło, którzy odnajdą w niej masę nawiązań i smaczków. Jednocześnie jest to zwyczajnie dobra gra z asymetrycznym trybem wieloosobowym, tym razem odbywającym się na sporych rozmiarów mapie, na której graczy czeka szereg różnorodnych wyzwań. Na solistów czeka natomiast kilka całkiem wymagających fabularyzowanych misji.

Evil Dead: The Game zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Dark Deity i Evil Dead: The Game za darmo będzie można odebrać do 24 listopada do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top