Death Stranding: Director’s Cut za darmo w Epic Games Store

Death Stranding: Director's Cut za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Death Stranding: Director’s Cut* za darmo. No, nie ma co, mamy mocno postapokaliptyczne te święta. Przynajmniej tym razem mniej jest promieniowania, a więcej kurierowania. Cóż, najwyższa pora sprawdzić, jak czuli się wszyscy ci kurierzy w trakcie świąt.

Death Stranding: Director’s Cut

Hideo Kojima, legendarny twórca gier, oferuje zupełnie nowe, niespotykane w tym gatunku podejście do rozgrywki.

Sam Bridges musi stawić czoła światu, który został całkowicie przekształcony przez fenomen zwany DEATH STRANDING. Jako kurier własnoręcznie przenosi to, co pozostało z naszej przyszłości, wyruszając w podróż, by krok po kroku na nowo połączyć zniszczony świat.

W grze znajdziesz aktorów takich jak Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux czy Lindsay Wagner.

Nowe funkcje w komputerowej wersji gry obejmują m.in. WYSOKĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA, TRYB FOTOGRAFICZNY i WSPARCIE DLA MONITORÓW ULTRAPANORAMICZNYCH. Gra zawiera również treści nawiązujące do serii HALF-LIFE firmy Valve Corporation.

Death Stranding: Director’s Cut zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 85% na OpenCritic.

Death Stranding: Director’s Cut za darmo będzie można odebrać do 26 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

*Niestety, najprawdopodobniej w wyniku pomyłki ze strony Epica, gra jest w zwykłej wersji, a nie Director’s Cut.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top