Do Destiny 2 powraca Przesilenie Bohaterów

Destiny 2 - cover

Do sieciowego Destiny 2 już 6 lipca powróci darmowe wydarzenie Przesilenie Bohaterów. Święto na cześć tych, którzy stanęli w obronie Ostatniego Miasta. Strażnicy z całego świata wyruszą do Europejskiej Strefy Powietrznej, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Nagrodą za wzięcie udziału jest specyficzny dla danej klasy pancerz.

Każdemu dniu trwającego przez miesiąc wydarzenia zostanie przypisany żywioł. Gracze będą musieli dopasować swoje ataki do żywiołu dnia, aby naładować jedno z czterech unikatowych wzmocnień.

W ofercie sklepu Eververse znajdą się błyszczące uniwersalne zdobienia odpowiadające wyposażonej przez Strażnika podklasie. Będzie je można nabyć za srebro lub jasny pył. Do zgarnięcia będą też nowe statki, Wróble i przedmioty kosmetyczne. Za ukończenie zadania wprowadzającego do Przesilenia Bohaterów gracze będą mogli zdobyć nowy emblemat.

Przesilenie Bohaterów będzie trwało od 6 lipca do 3 sierpnia na wszystkich platformach.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top