Gry na lato. Perełki, których nie chcesz przeoczyć!

Perełki na lato

Okres natłoku premier się skończył. Dzięki temu każdy może nieco przysiąść i rozejrzeć się za produkcjami, których wcześniej nie dojrzał. Może okazać się, że Twoja ulubiona gra jest już na rynku, ale przysłoniły ją produkcje z większym marketingiem. W tym miejscu poznasz gry na lato, które nie powinny znikać z radarów graczy.

Tails of Iron

Tails of Iron jest wymagającą grą RPG, która stawia na brutalny i jednocześnie piękny styl graficzny. W świecie rozdartym przez wojnę to właśnie miecz gracza wskaże kierunek królestwu szczurów. Co najważniejsze, produkcja pojawi się na wszystkich platformach już 17 września.

Arboria

Arboria jest rogue-litem, który zabiera graczy do podziemnego świata dark fantasy. W krainie Durnaru grający będzie świadkiem widoków pięknych w swojej brzydocie. Sam bohater zmuszony jest do wiecznej mutacji, aby być w stanie zmierzyć się z wrogami, a wszystko po to, aby przywrócić chwałę plemieniu. Gra będzie miała swoją premierę na PC w sierpniu 2021 roku, ale aktualnie można sięgnąć po nią dzięki wczesnemu dostępowi.

Lumberhill

Lumberhill to gra imprezowa w najlepszym znaczeniu tego sformułowania. Rywalizacyjnie lub kooperacyjnie gracze zmierzą się z różnymi wyzwaniami. Odpieranie sił piratów, walka z szalonymi małpami czy noszenie jaj dinozaurów to tylko część z obowiązków drwali (przynajmniej tak znajomy drwal mi opowiadał). Gra dostępna od 13 czerwca na Steam!

Eldest Souls

Eldest Souls jest grą o surowym świecie, w którym wszystko, co ludzkie obróciło się w pył. Wszystkiemu winne są Stare Bóstwa, a zadaniem grającego jest rozliczyć je za dawne decyzje. Gra jest boss rush’em, więc każde z bóstw stanowi osobne i niepowtarzalne wyzwanie. Podróż ta rozpocząć się będzie mogła już 29 lipca na wszystkich wspieranych platformach.

Project Warlock II

Project Warlock II 29 czerwca rozpoczęło zbiórkę na Kickstarterze. Znaczy to, że staroszkolna strzelanka powraca. Magia, demony i broń palna jeszcze nigdy nie pasowały do siebie tak dobrze! Poza zbiórką na grę każdy zainteresowany będzie mógł sam jej spróbować za sprawą wczesnego dostępu już od 29 lipca 2021 roku!

SacriFire

SacriFire jest wynikiem inspiracji grami JRPG. Wszystko to podane w modnym ostatnio przestrzennym pixelarcie. Predykcja zabiera graczy do świata łączącego fantasy i sci-fi dzięki czemu ma do zaoferowanie oryginalne bronie i widoki. SacriFire również rozpoczęło swoją kampanię na Kickstarterze. Premiera gry jest aktualnie wskazywana na rok 2022 i ukazać się ma na PS4, PS5, Xbox One, Series S/X, Nintendo Switch oraz na PC za pośrednictwem GOGa, Steam i Epic Game Store

To oczywiście tylko wierzchołek góry i takich perełek znajdzie się wiele więcej. Te gry przykuwają uwagę swoją niepowtarzalnością i odświeżającą formułą. Do tego premiery są na tyle blisko, że trudniej rzucić je na bok podczas sezonu ogórkowego.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top