Druga fala map do Mario Kart 8!

Mario Kart 8 Deluxe - 2 Wave Booster Course Pass druga fala map

Temat zapowiedzianego niedawno Booster Course Passa powraca. Po kilku miesiącach oczekiwań fani Mario Kart 8 dostali kolejne odświeżone trasy. To druga z aż sześciu planowanych aktualizacji tego typu. Zapowiedź nowych tras miała miejsce za pośrednictwem zwiastuna. Tam zobaczyć możemy odświeżone tory ze starszych odsłon cyklu, wersji komórkowej oraz jeden całkowicie nowy.

Dwa nowe puchary w Mario Kart 8

Poznajcie całkowicie nową mapę Sky-High Sundae. Ta niespodzianka zabierze fanów serii na rożkowe szczyty – i nie jest to przejęzyczenie. W najnowszej propozycji Nintendo pościgamy się po krainie słodkich lodów. Zwiastun wyeksponował szczególnie element toru, który zmusi kierowców do przeskakiwania między zawieszonymi w powietrzu fragmentami drogi.

Starszych miłośników cyklu ucieszy pewnie fakt powrotu odświeżonych tras. Wliczone są w to Kalimari Desert (N64), Mario Circut 3 (SNES), Mashroom Gorge (Wii), Waluigi Pindball (NDS) i Snow land (GBA). Jeśli zagrywaliście się w wersję mobilną — Mario Kart Tour — to i trasy Sydney Spirit i New York Minute na pewno chętnie zobaczycie na dużym ekranie.

Booster Course Pass rozszerzy swoją zawartość już 4 sierpnia 2022 roku. Sama przepustka jest płatnym, osobnym rozszerzeniem gry Mario Kart 8. Abonenci Nintendo Online mają dostęp do dodatku w ramach opłaconej subskrypcji.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top