Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store

Lawn Mowing Simulator za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store. Człowiek myślał, że jak się do bloku wprowadzi, to skończy się koszenie trawników, a tu klops…

Lawn Mowing Simulator

Jeżeli jest jakaś praca domowa, której z całego serca nienawidzę i życzę jej wszystkiego najgorszego – jest to właśnie koszenie trawników. Tymczasem okazuje się, że nawet dekapitowanie źdźbeł trawy może dawać frajdę, czego niezłym przykładem jest Lawn Mowing Simulator. Do kosiarki gonią nas tu jednak nie rodzice, a zwyczajna, ludzka chęć zarobku. Wystarczy więc wziąć kredyt, kupić kosiarkę i założyć firmę, by już po chwili móc relaksować się przy terkotaniu traktorka pod nami, wyrównując trawniki klientów.

Lawn Mowing Simulator zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na OpenCritic.

Lawn Mowing Simulator będzie można odebrać do 4 sierpnia do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Unrailed!.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top