Duża aktualizacja do Company of Heroes 3. Co w nowościach?

Logo gry Company of Heroes 3

28 marca została udostępniona pierwsza duża aktualizacja do strategicznej gry Company of Heroes 3. Relic Entertainment oddaje w ręce graczy Operation Sapphire Jackal, które będzie dostępne za darmo. Aktualizacja naprawia znaczną ilość błędów, balansuje rozgrywkę i dodaje nowe funkcje. Pojawią się także opcje kosmetyczne umożliwiające personalizowanie swoich armii.

Aktualizacja Company of Heroes 3: Operation Sapphire Jackal

Zgodnie z podanymi na forum społeczności gry informacjami, aktualizacja wdraża szereg napraw i ulepszeń. Wśród nowości znajdą się między innymi wyzwania, które będzie można ukończyć w ramach trybu wieloosobowego oraz we współpracy z AI. Codziennie i tygodniowe wyzwania będą zapewniały graczom nagrody w postaci zasług, które umożliwią odblokowanie opcji kosmetycznych dla swoich jednostek.

Company of Heroes 3 - widok na jednostki w grze.

Dość kontrowersyjnym dodatkiem jest wprowadzenie sklepu, gdzie zakupy będzie można robić również za prawdziwe pieniądze (obligacje wojenne). Według twórców, takie rozwiązanie ma zapewnić zrównoważony dostęp do płatnej i bezpłatnej zawartości, a także umożliwić użytkownikom wybór sposobu, w jaki chcą korzystać ze sklepu. Aktualizacja ma także zbalansować rozgrywkę i zagwarantować większą przejrzystość w przekazywaniu informacji graczom.

Co więcej?

Aktualizacja poprawia także dźwięki, animacje, interfejs użytkownika i mapy. Twórcy czekają również na opinie graczy i obiecują rozwijać produkcję w kolejnych miesiącach i latach. Zapewniają też, że zespół jest gotowy do wydawania łatek, gdyby pojawiły się problemy. Recenzję gry Company of Heroes 3 znajdziecie tutaj.

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top