Egzotyczne łupy w Destiny 2: Upadek Światła – nowy zwiastun

Destiny 2 Lightfall Banner Recenzja

Obawiam się, że mój Skarbiec jest na ten moment pełen kurzu i pajęczyn, a wszystkie pukawki zardzewiały. Sporo czasu minęło od mojej ostatniej wizyty w Wieży. Bardzo chciałbym wrócić, ale wiem, jaki byłby efekt. Nie dość, że przestałbym pisać teksty, to jeszcze wiele ogrywanych obecnie tytułów poszłoby w odstawkę. Tego nie chcę, więc grzecznie czekam na premierę Upadku Światła. Wtedy zabuduje kanapę i nie wstanę z niej przez tydzień, no, chyba że do łazienki albo lodówki. Kolejny rozdział kosmicznej sagi już niedługo, a twórcy nie próżnują. Dopiero co dostaliśmy zajawkę pięknej metropolii ukrytej na Neptunie. Tym razem zaprezentowano egzotyczne łupy w Destiny 2.

Nowy arsenał

Nie będę ukrywał, że podoba mi się to, co zobaczyłem. Każdy nowy egzotyczny przedmiot wzbogaca i tak już naprawdę bogatą kolekcję. Wiele można zarzucić grze, ale jakości pukawek i całą otoczkę wokół nich należy stawiać na piedestale. Pomimo ogromnej liczby dostępnej broni i zbroi Bungie nadal potrafi dodawać unikalny ekwipunek. Co więc takiego otrzymamy w nadchodzącym DLC?

Broń:

  • Splątana broń boczna (Stride sidearm) Ostatnie Ostrzeżenie — strzela pociskami, które wyszukują pobliskich wrogów.
  • Próżniowy karabin maszynowy (Void machine gun) Chaos Deterministyczny — jego strzały wpływają na przeciwników. Czwarty osłabia, natomiast szesnasty sprawia, że wrogowie stają się niestabilni.
  • Egzotyczna glewia Stazy (Stasis exotic glaive) Dokuczliwa Zima — wypuszcza mroźne kule zamrażające oponentów, czyniąc ich podatnymi na kolejne ataki.

Egzotyczne łupy w Destiny 2 Screen 01

Zbroja:

  • Osłona Cyrtarachne — egzotyczny hełm gwarantujący dodatkową ochronę i zapewniający Łowcom kolczugę oraz odporność na drgania podczas przyczepienia.
  • Zawieszony Skok — egzotyczny pancerz nóg dla Tytanów tworzący śledzące pociski zawieszające wrogów, jednocześnie zapewnia swojemu posiadaczowi kolczugę po wykorzystaniu barykady.
  • Rojowniki — egzotyczny pancerz nóg pozwalający Czarownikom tworzyć wątczaki, które atakują wrogów po zniszczeniu splątania.

Egzotyczne łupy w Destiny 2 Screen 02

Kiedy położymy ręce na egzotycznych łupach w Destiny 2?

Jestem pewny, że pancerze będą dostępne zaraz po premierze, która odbędzie się 28 lutego. Oczywiście, nie pojawią się magicznie w naszych skrzynkach pocztowych, tylko będziemy musieli na nie zapracować. Obstawiam też, że przynajmniej jedna z broni to nagroda za jakąś linię fabularną, ale zawsze mogę się mylić. Powiem Wam, że nie mogę się już doczekać, kiedy znowu wcielę się w swojego Tytana i stanę ramię w ramię z innymi Strażnikami. Do zobaczenia pośród gwiazd!

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top