Łatka Fortnite 23.30 – ta o Smoczych Kulach i kolejnych rozszerzeniach rzeczywistości

Fortnite Dragon Ball 2 Banner

Nie dalej jak tydzień temu pojawił się Sokół Zwiadowczy i dodatkowe argumenty, a Epic już wypuszcza kolejną sporą aktualizację. W międzyczasie mieliśmy też okazję wskoczyć na muzyczne wydarzenie z The Kid LAROI w roli głównej. Ja niestety jeszcze sceny nie odwiedziłem, ale na ukończenie związanych z wydarzeniem zadań zostało kilka dni. Może dzisiaj wieczorem uda się poświęcić kilka chwil i zrobić co się da. W końcu punkty doświadczenia same się nie zdobędą. Zanim to jednak nastąpi, muszę się upewnić, że łatka Fortnite 23.30 trafiła już na moją konsolę.

Powrót Smoczych Kul

Bohaterowie popularnego anime odwiedzili wyspę po raz pierwszy w okolicach sierpnia zeszłego roku. Mieliśmy wtedy okazję na zdobycie kilku przedmiotów kosmetycznych oraz zakup skórek niektórych postaci. Wraz z patchem do smoczej ferajny dołączą Son Gohan i Piccolo wyjęci porost z filmu Dragon Ball Super: SUPER HERO. Ponadto w grze ponownie możemy znaleźć przedmiot ofensywny Kamehameha i świetny Koziołkujący Obłok, który świetnie nadaje się do przemieszczania na długie dystanse. Pojawi się także Wyspa Przygód Dragon Ball. Do sklepu natomiast zawita mnóstwo dobra związanego z serią Akiry Toriyamy, włączając w to przedmioty powracające z sierpniowego eventu.

Fortnite Dragon Ball 2 Gohan Piccolo Loading Screen

Rozszerzenia Rzeczywistości

Nie zdążyłem jeszcze odblokować wszystkich dodanych w poprzedniej łatce augmentów, a za moment do zdobycia będzie kolejnych pięć:

  • Szczelinopulta otwierająca szczelinę, dzięki której możemy teleportować się do nieba, kiedy osłona zostaje przełamana.
  • Dzięki Atakowi z Cienia przeszukując pojemniki mamy szansę natrafić na Bomby Cienia.
  • Łyżwiarz pozwoli na chwilę lodowego przyśpieszenia zaraz po wślizgu.
  • Kosiarz zamieni zniszczoną roślinność w Wielkie Krzakobomby oraz jedzenie jednocześnie zwiększając skuteczność zjadanych przekąsek.
  • Mityczny pistolet to nagroda za wybranie Mitycznego Uzbrojenia.

Z tych wszystkich rozszerzeń rzeczywistości najbardziej podoba mi się Kosiarz. Te nowe krzaki wyglądają naprawdę kozacko.

Łatka Fortnite 23.30 i największa niespodzianka

Wszystko to, co napisałem, brzmi fantastycznie, ale nic nie przebije jednej niewielkiej zmiany. Wraz z aktualizacją 23.30 zadania tygodniowe nie będą już wygasać po siedmiu dniach. Pozostaną w grze aż do rozpoczęcia kolejnego sezonu, więc można je ukończyć w dowolnym momencie. Nareszcie mogę spokojnie pracować sobie nad stopniowymi misjami. Świetna decyzja, która ogromnie mnie ucieszyła. Do końca obecnego sezonu jest jeszcze sporo czasu i mam nadzieję, że dzięki takiemu usprawnieniu uda mi się zdobyć dwusetny poziom Karnetu Bojowego. Jak zwykle po więcej szczegółów zapraszam na oficjalnego bloga Fortnite.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top