PlayStation Plus Essential w lutym 2023 – poznaliśmy rozpiskę

PlayStation Plus Essential w lutym 2023

No, przyznam szczerze, że gdybym subskrybował, to byłbym naprawdę oczarowany ofertą PlayStation Plus Essential w lutym 2023. Sony znowu rozpieszcza swoich abonentów pierwszoligowymi hitami i mniejszymi perełkami. Wszystkie gry przypiszecie do konta już 7 lutego.

Evil Dead: The Game (PS4/PS5)

Wciel się w Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii „Martwe zło”. Współpracuj w grze pełnej akcji kooperacyjnej i PvP! Stwórz drużynę czwórki ocaleńców i odkrywaj oraz łup. Kontroluj swój strach oraz znajduj istotne przedmioty. Wszystko to, by przerwać pieczęć między światami w tytule inspirowanym oryginalną trylogią „Martwe zło” oraz serialem „Ash kontra martwe zło”.

Evil Dead: The Game zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

OlliOlli World (PS4/PS5)

OlliOlli World to odważna nowa deskorolkowa platformówka akcji, pełna niepowtarzalnego stylu. Przemierzaj zachwycający i zakręcony świat, zmierz się z misjami i wyzwaniami, a po drodze znajdź nowych przyjaciół. Poznaj przystępność, głębię i wolność zanurzając się w niepowtarzalnej płynnej rozgrywce OlliOlli World.

OlliOlli World zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 86% na OpenCritic.

Destiny 2: Poza Światłem (PS4/PS5)

Na zamarzniętym obszarze Europy kryje się wiele tajemnic z przeszłości, także mrożąca krew w żyłach mroczna moc stazy. Podejmij współpracę z tajemniczą Nieznajomą Egzo. Usidl jej moc, zanim twój wróg, Eramis, kell Ciemności obdarzy nią swe siły Upadłych.

Destiny 2: Poza Światłem zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na OpenCritic.

Trudne początki w Destiny 2 – skok na Bungie bez liny

Mafia: Edycja Ostateczna (PS4)

Pierwsza część sagi przestępczej Mafia – lata 30. ubiegłego wieku, miasto Lost Heaven. W tej grze, odtworzonej od podstaw, pnij się w górę mafijnej hierarchii w erze prohibicji i zorganizowanej przestępczości. Przypadkowo wplątany w sprawy mafijne Tommy Angelo wkracza do świata zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Salieri. Zyski wydają się jednak być zbyt duże, by można je było zignorować.

Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutowała w 2020 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 78% na OpenCritic.

Zakup abonamentu PlayStation Plus


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top