Encased za darmo w Epic Games Store

Encased za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Encased za darmo w Epic Games Store. Mam zatem nadzieję, że postapokaliptyczne klimaty to coś, co wpisuje się w Wasz gust. Wczorajsza paczka Falloutów w połączeniu z dzisiejszym rozdawnictwem to bowiem solidna dawka promieniowania.

Encased

Klasyczna izometryczna gra RPG, której akcja rozgrywa się w dystopijnym otoczeniu. Umożliwia walkę z wrogami, odkrywanie niebezpiecznego pustkowia, rozwijanie postaci i dołączenie do jednej z sił w zrujnowanym, odizolowanym świecie po przerażającym Incydencie.

Rozpocznij grę w jednej z pięciu dywizji Korporacji CRONUS — Każda dywizja, czyli skrzydło, posiada własne funkcje, mechanikę i opcje gry.
Wybierz się w podróż w jedną stronę pod Kopułą. Unikaj promieniowania i anomalii, walcz ze zmutowanymi zwierzętami i szukaj unikalnych artefaktów.

Rozpocznij grę jako zwykły pracownik firmy i stań się siłą napędową historii, która rozgrywa się przed, w trakcie i po katastrofie zwanej Incydentem.

Encased zadebiutowało w 2021 roku i spotkał się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Encased za darmo będzie można odebrać do 24 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top