Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics za darmo w Epic Games Store

Fallout Tactics za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? LEGO Builder’s Journey też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics za darmo w Epic Games Store.

Fallout

https://youtu.be/60vqfUQHqc0

Oto klasyczna postapokaliptyczna gra role-playing, która odmieniła oblicze całego gatunku cRPG. System S.P.E.C.I.A.L. w Falloucie zawiera szereg drastycznie odmiennych typów postaci, istotnych decyzji i opcji rozwoju bohatera, które dają ci pełną kontrolę. Odkrywaj zniszczone ruiny cywilizacji, która osiągnęła złoty wiek. Rozmawiaj, skradaj się albo walcz z mutantami, gangsterami i robotami. Podejmuj właściwe decyzje albo skończysz jako kolejny poległy bohater na pustkowiu…

Fallout zadebiutował w 1997 roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 89% na Metacritic.

Fallout 2

https://youtu.be/5fr1KDYGkeo

Fallout 2 to kontynuacja docenionego przez krytyków tytułu, który wyciągnął gry RPG z lochów i przeniósł je do dynamicznej, apokaliptycznej retro-przyszłości.

Odkąd twoi przodkowie przemierzali bezmiary pustkowi minęło już 80 długich lat. Teraz ty wkraczasz na ścieżkę usianą morderczą radiacją, mutantami z przerostem mięśni i ego oraz niekończącym się potokiem kłamstw, oszustw i zdrad, by odnaleźć Generator Ekosystemu Cudownej Krainy i ocalić wioskę swojego plemienia. Zaczynasz się jednak też zastanawiać, czy można jeszcze pokładać jakiekolwiek nadzieje w tym nowym, wspaniałym świecie.

W Fallout 2 musisz opanować zdolności surwiwalowe swojej postaci i przetrwać w postnuklearnym świecie, w którym przyszłość z każdą chwilą coraz bardziej się oddala…

Fallout 2 zadebiutował w 1998 roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Osiąganął średnią 86% na Metacritic.

Fallout Tactics

Taktyczna walka drużynowa pojawia się w świecie Fallouta!

Jesteś tylko nędznym wyrzutkiem. Zrodziłeś się z błota, ale my przekujemy cię w stal. Nauczysz się zginać… a jeśli nie, to cię złamiemy. W tych mrocznych czasach pomiędzy budzącym się ponownie do życia płomykiem cywilizacji a napromieniowanym pustkowiem stoi jedynie Bractwo Stali.

Twoja broń stanie się czymś więcej niż tylko narzędziem, stanie się twoim przyjacielem. Użyjesz swoich umiejętności, aby inspirować skromnych i bronić słabych… czy tego chcą, czy nie. Twoi towarzysze broni staną się dla ciebie nową, ważniejszą rodziną, a tych, którzy przetrwają, czekać będą zaszczyty, honor i wojenne łupy.

Fallout Tactics zadebiutował w 2001 roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Osiąganął średnią 81% na Metacritic.

Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics za darmo będzie można odebrać do 23 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top