Epistory Typing Chronicles za darmo w Epic Games Store

Epistory Typing Chronicles za darmo. Baner, pani na lisie

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? First Class Trouble i Gamedec: Definitive Edition też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Epistory: Typing Chronicles za darmo w Epic Games Store. Po co grać, jak można pisać, a i tak grać?

Epistory Typing Chronicles

Epistory” to klimatyczne połączenie przygodówki i gry akcji, w którym jako dziewczyna, która przemierza piękny świat origami na grzbiecie wielkiego lisa, stawisz czoło inwazji niszczycielskich insektów.

Epistory: Typing Chronicles zadebiutowało w 2016 roku i spotkał się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 77% na OpenCritic.

Epistory: Typing Chronicles za darmo będzie można odebrać do 26 stycznia do 17:00. Udostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top