Łatka Fortnite 23.20 – ta o sokole i rozszerzeniach rzeczywistości

Łatka Fortnite 2320 Banner - mechaniczny sokół

Poprzednia aktualizacja (23.10) była niewielka i zawierała tylko tarczę oraz dodała możliwość odblokowania śródsezonowych skórek. Tym razem zawartości jest trochę więcej, a że dawno nic na temat swojego ulubionego Battle Royale nie pisałem, postanowiłem zebrać co ważniejsze informacje i przekazać je w telegraficznym skrócie. Co więc takiego zawiera łatka Fortnite 23.20?

Mój sokole gromowładny

Od czasu zwiastuna najnowszego sezonu zastanawiałem się, kiedy wreszcie mechaniczny ptak zostanie dodany do gry. W końcu się doczekałem. Sokół Zwiadowczy może i nie ciska gromami, ale na pewno wspomoże nas na placu boju. Podniebny przyjaciel to nie tylko maszyna do wykrywania przeciwników. Ma również inne zastosowania. Dzięki wbudowanemu modułowi zdalnego sterowania możemy przejąć nad nim kontrolę. Pozwala to na rozstawianie znaczników, otwieranie pojemników i podnoszenie łupów, które potem można przynieść do siebie lub członków swojej drużyny. Nie miałem jeszcze możliwość przetestowania nowej zabawki w akcji. Gdy tylko znajdę dzisiaj chwilę na granie to na pewno będzie ona obiektem moich poszukiwań.

Fortnite Luzik Wilk

Rozszerzenia Rzeczywistości

Pomysł tak zwanych „augmetntów” bardzo przypadł mi do gustu. Nie zmienia to jednak faktu, że część z nich jest po prostu słaba. Szczególnie te dotyczące pojazdów nie wzbudzają mojego entuzjazmu. Oczywiście, nie wszystkie modyfikacje to buble. Zestawienie szybkiego przeładowania małych broni oraz zwiększenia pojemności magazynka pistoletu to jedna z moich ulubionych kombinacji. Nie raz wygrałem dzięki temu pojedynek w zwarciu. Dlatego cieszy mnie niezmiernie, że Epic postanowił dodać kilka nowych Rozszerzeń Rzeczywistości:

  • Skarb Skórka wskazuje miejsce zakopanego skarbu
  • Szarża ze strzelbą pozwala na odzyskiwanie życia po trafieniu przeciwnika z tego rodzaju broni
  • Test rzadkości daje efekt wysysania zdrowia po likwidacjach ze zwykłych i niepospolitych pukawek
  • Zero szans odblokowuje na kilka chwil zdolność Zrywu Punktu Zerowego po każdym przełamaniu wrogiej osłony
  • Bohater w opałach regeneruje zdrowie i zwiększa szybkość ruchu po przełamaniu naszej osłony

Według mnie najciekawszym z tej szóstki jest bohater w opałach, który daje natychmiastową pomoc w niebezpiecznej sytuacji. Zawsze będzie ta jedna sekunda więcej, aby przemieścić się na z góry upatrzoną pozycję.

Łatka Fortnite 2320 Screen 01 - ikony augmentów

Łatka Foritne 23.20 i usprawnienia

Nie denerwuje Was, kiedy wynajmujecie postać, a ona nie potrafi wsiąść do pojazdu? Na szczęście najnowsza aktualizacja rozwiązała ten problem i NPCe nareszcie nauczyły się umieszczać swoje cztery litery na siedzeniu pasażera.

Właściciele PCtów otrzymali również dynamiczna rozdzielczość 3D, która skaluje rozdzielczości gry, zapewniając większą płynność i większą liczbę klatek na sekundę w zależności od obciążenia karty graficznej.

Więcej szczegółów i kilka ładnych obrazków związanych z powyższymi informacjami możecie znaleźć w oficjalnym poście na blogu Fortnite. Do zobaczenia na wyspie.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top