Far Cry 5 – aktualizacja na PS5 i Xbox Series X|S. Zagramy w 60 FPS

Far Cry 5 - aktualizacja na konsolę PlayStation 5 i Xbox Series X|S do 60 fps.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Far Cry 5, to może być dobry moment! Ubisoft poinformował o udostępnieniu aktualizacji, dzięki której gra będzie działać w 60 klatkach na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Łatka ta działa we wszystkich trybach gry: w kampanii, trybie współpracy, arkadowym oraz we wszystkich dodatkach do pobrania.

Rocznicowa aktualizacja Far Cry 5

Gra obchodzi okrągłą, piątą rocznicę, dzięki czemu nie tylko otrzymamy aktualizację do 60 FPS, ale również możliwość zagrania za darmo w dniach 23-27 marca 2023. W ramach darmowego weekendu gracze dostaną dostęp do całej zawartości. Jest to więc doskonały moment, aby spróbować swoich sił w tym tytule, tym bardziej, że wątek główny nie powinien zająć więcej, niż 18 godzin gry.

Far Cry 5 to gra akcji, osadzona w fikcyjnym hrabstwie Hope County w stanie Montana w USA. Gracz wciela się w funkcjonariusza federalnego, którego zadaniem jest schwytanie przywódcy kultu religijnego o nazwie Eden’s Gate, Josepha Seeda, oraz jego trzech głównych zastępców. Pewną ciekawostką związaną z grą jest to, że jej fabuła była inspirowana wydarzeniami z życia realnego. Twórcy gry przyznali, że mieli na celu ukazanie zagrożenia dla społeczności ze strony fanatycznych grup, takich jak np. Kult Edenu z gry. W efekcie powstała wciągająca fabuła, która skłania graczy do refleksji nad problemem fanatyzmu i jego wpływem na ludzi.

Produkcja Ubisoftu została wydana w 2018 roku na PC, PS4 i Xbox One. Gra jest także dostępna na konsolach obecnej generacji poprzez wsteczną kompatybilność oraz posiada 3 dodatki: Mroczne godziny, Uwięzieni na Marsie i Zombie atakują. Far Cry 5 oferuje również możliwość gry w trybie kooperacji, w którym dołączyć może drugi gracz.

Far Cry 5 - widok na przywódcę sekty, Josepha Seeda, jego grupę wyznawców oraz kościół z napisem Sinner.

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top