Broken Ranks i reforma ekwipunku

Broken Ranks i reforma ekwipunku

Broken Ranks, polskie MMO tworzone przez studio Whitemoon Games, nieustannie się rozwija. Twórcy właśnie zapowiedzieli nową aktualizację, która rozpocznie duże zmiany w grze dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu. Cały proces zostanie podzielony na etapy, ale to właśnie na początku pojawią się największe zmiany. Pojawi się też nowa instancja w Broken Ranks i reforma ekwipunku, od dawna oczekiwana przez graczy.

Broken Ranks i reforma ekwipunku

Chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i prośbom naszych graczy, dając im coś, co znacząco uatrakcyjni rozgrywkę na różnych poziomach postaci. Wykupiliśmy zapas kawy z pobliskiego marketu, siedzieliśmy i główkowaliśmy, wyrzucaliśmy kolejne pomysły do kosza, aż w końcu… udało się wypracować taki koncept, który w większości spotkał się z pozytywnym odbiorem społeczności. Szczerze? Jesteśmy zadowoleni i bardzo dziękujemy za solidny feedback. Będziemy jednak obserwowali sytuację w razie, gdyby potrzebny był dodatkowy balans.

– mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Największą zmianę mają przejść legendarne przedmioty. To ma pomóc zwiększyć ich znaczenie i przydatność w codziennej grze. Według planów w przedmiotach mają pojawić się miejsca na modyfikatory, tzw. drify, które będą mogły jeszcze bardziej wzmacniać postać.

To nie koniec zmian

Dodatkowo studio zamierza wprowadzić niebawem dwa nowe questy oraz całkowicie nową instancję, stanowiącą wyzwanie nawet dla najbardziej wymagających graczy. Postanowili podzielić się także grafiką zapowiadającą tę instancję. Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Broken Ranks, grafika zapowiadająca nową instancję. Lodowa jaskinia, w której zbudowano arenę. Na jej krawędzi stoi wysoki posąg wojownika z toporem, a za nim znajduje się kilka wejść do tuneli.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top