Fortnite Tydzień Skywalkera – nowe skórki i powrót przedmiotów

Fortnite Tydzień Skywalkera Banner

Ledwo co zdążyłem ukończyć wszystkie zadania związane z Halloween, a Koszmarów Czar opuścił Wyspę. Niestety ostatnie dni były tak intensywne, że nie miałem kiedy ponownie się zalogować. Tymczasem Epic nie próżnuje. Nie dość, że pojawiło się trochę nowych skinów z serii uwielbianej przez miliony, to jeszcze Hordobicie dostało swoje zadania. To oczywiście nie wszystko, więc postaram się przybliżyć co takiego, oprócz eventu Fortnite Tydzień Skywalkera, pojawiło się w trybie Battle Royale.

Fortnite Tydzień Skywalkera Screen 01

Herold nadchodzi

Nadszedł już moment, w którym można odblokować dodatkową sezonową skórkę wraz z jej przedmiotami kosmetycznymi. Tym razem jest to Herold. Aby zdobyć wszystkie nagrody zestawu Wieczna Nicość, należy ukończyć wypisane poniżej zadania z dwóch kart wyzwań:

  • podpal 50 budowli (karta pierwsza)
  • zlikwiduj 10 przeciwników (karta pierwsza)
  • zadaj przeciwnikom 500 punktów obrażeń pod wpływem Chromu (karta pierwsza)
  • oswój 2 chromowane zwierzęta (karta pierwsza)
  • zniszcz 50 obiektów Miotaczem Wybuchowego Glutu (karta druga)
  • zostań pochromowany, prowadząc pojazd (karta druga)
  • porozmawiaj z 3 postaciami i przekaż ostrzeżenie Herold (karta druga)
  • zlikwiduj 2 przeciwników w powietrznych lokacjach (karta druga)
  • wyląduj w Sanktuarium Herold i znajdź się w pierwszej 10 meczu (karta druga)

Zaliczenie każdego zadania zaowocuje jednym nowym przedmiotem. Po odhaczeniu całej listy do naszej szafy trafi przebranie Herold.

Fortnite Tydzień Skywalkera Screen 02

Fortnite Tydzień Skywalkera

Tych, którzy pamiętają blastery oraz miecze świetlne na pewno ucieszy fakt, że energetyczne bronie znowu pojawiły się w skrzynkach i na ziemi. Oprócz gwiezdnego sprzętu dostaliśmy też dostęp do specjalnych zadań, które możemy za jego pomocą wykonać. Jak się domyślacie, nagrodą będą Punkty Doświadczenia. Niestety kosmiczne stroje można nabyć tylko za V-Dolce. Szkoda, że nie ma innej możliwości, chociaż niedawno dostaliśmy Dartha Vadera, więc aż tak narzekać nie będę. Tydzień Skywalkera potrwa do 8 listopada do godziny. 15:00.

Pakiet Zadań Awansu Ayidy

Już od jakiegoś czasu pod koniec sezonu pojawia się pakiet awansu, który pozwala na łatwe zwiększenie poziomu Karnetu Bojowego. Tak jest i tym razem. Oprócz całego kosmetycznego zestawu Ayidy dostaniemy w nim możliwość odblokowanie 28 stopni przepustki przez zbieranie tokenów. Jeżeli zdecydujecie się na zakup, to pamiętajcie, że znaczniki znikają z rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Czas wrócić do Hordobicia

Nie wiem jak Wam, ale mnie tryb hordy w wykonaniu twórców Fortnite przypadł do gustu. Dlatego rad jestem, że doczekał się własnych wyzwań, za które można zgarnąć plecak Ogór Rick oraz tonę punktów doświadczenia. Mam nadzieję, że uda mi się wyskoczyć z battle busa już niedługo, bo widzę, że czeka na mnie sporo rzeczy do zdobycia. Do zobaczenia na Wyspie i niech Moc będzie z Wami.

Fortnite Tydzień Skywalkera Screen 03

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top