Destiny 2 na PlayStation – sprawdźcie swoją wersję!

Destiny 2 Free Week

Czołem Strażnicy! Studio Bungie, mając na uwadze dobro graczy i komfort ich grania zwraca uwagę na pewien tyci, tyci, ale ważny szczególik. Jeżeli gracie w Destiny 2 na PlayStation upewnijcie się, że gracie na odpowiedniej wersji.

Destiny 2 na PlayStation – wersja PS4 czy PS5?

Okazuje się, że znaczna liczba graczy korzystająca z PlayStation 5 uruchamia wersję Destiny 2 dedykowaną pod PS4. Z tego powodu nie korzystają z ulepszeń graficznych oraz poprawionego klatkażu, pozbawiając się optymalnego doświadczenia. Przypominamy, że darmowa aktualizacja jest dostępna już od 2020.

Gracze Xboxowi nie muszą się tym martwić dzięki usłudze Smart Delivery.

Korzystającym z konsol Sony może pomóc strona pomocy technicznej.

Przy okazji Bungie informuje, że w celu zmniejszenia rozmiaru produkcji na konsolach poprzedniej generacji (PS4, Xbox One) skompresowało niektóre tekstury. Zmiany powinny być dla graczy niezauważalne i nie wpłyną negatywnie na wygląd produkcji. Mają one wejść w życie 28 lutego, wraz z premierą dodatku Lightfall.

Dodatkowo studio przypomina, że niebawem (18 stycznia 2023 roku) Destiny 2 przestanie istnieć w usłudze Stadia, więc należy pamiętać o przeniesieniu postaci.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top