FRONT MISSION 1st: Remake – preordery wystartowały!

Front Mission 1st Remake

Nie ma co zwlekać z ogłoszeniem najważniejszego: ruszyły zamówienia przedpremierowe dla FRONT MISSION 1st: Remake na Nintendo Switch! Gra zadebiutuje 30 listopada 2022 roku.

Jeżeli zamówicie tę grę przed jej premierą, załapiecie się na zniżkę -10%. Ale jeżeli jesteście w elitarnym gronie posiadaczy innych produkcji od wydawnictwa Forever Entertainment S.A., należy Wam się -15% zniżka!

FRONT MISSION 1st: Remake – co nieco o grze

Gra, co raczej jasne, będzie miała dużo lepszą szatę graficzną, a i samo podejście produkcji będzie bardziej współczesne. Gracze będą mogli wybrać swoją stronę konfliktu i zasiąść za sterami Wanzera – przyszłość Huffman Island jest w Waszych rękach!

Twórcy obiecują nowy tryb gry oraz liczne poprawki do rozgrywki i mechanik względem oryginału. Legendarna ścieżka dźwiękowa zostałą w pełni nagrana od nowa, a aranżacje ze ścieżki dźwiękowej będą także dostępne w remake’u!

Zamówiliście już swoją kopię? To teraz możecie nacieszyć się świeżutkim zwiastunem gry! Dobrej zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=3_0qI2P6JvY
Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top