A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition i Car Mechanic Simulator 2018 za darmo w Epic Games Store

Car Mechanic Simulator 2018 za darmo w Epic Games Store - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje za darmo A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition i Car Mechanic Simulator 2018. Dobór tytułów z tego tygodnia przypomina mi czasy mojej młodości, kiedy to po ciężkiej pracy przy silnikach, chodziliśmy walczyć o polityczne wpływy…

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition

Asmodee Digital powraca z kolejną cyfrową adaptacją popularnej gry planszowej, tym razem przenosząc na dyski naszych komputerów wysoko oceniany A Game of Thrones: The Board Game, osadzone w świecie popularnej sagi. W wersję komputerową zagrać można samemu, ale tytuł ten sprawdzi się najlepiej, kiedy do wirtualnego stołu zasiądziemy z piątką innych graczy, by zawalczyć z nimi o kontrolę nad Żelaznym Tronem. Fanów zarówno książkowego oryginału, jak i jego serialowej adaptacji z pewnością ucieszy możliwość przejęcia kontroli na swoim ulubionym rodem i poprowadzenie go ku zwycięstwu.

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 76% na OpenCritic.

Car Mechanic Simulator 2018

Wątpię, bym musiał tytuł ten przedstawiać. Trudno bowiem nie zauważyć, że marka Car Mechanic Simulator stała się niemalże tożsama z wyrastającymi, jak grzyby po deszczu symulatorami robót wszelakich. Edycja przeznaczona na 2018 rok, to nie tylko jeszcze więcej wymiennych elementów samochodów, ale również poprawiona fizyka oraz system “stodół”, w których znajdziemy zdezelowane pojazdy wymagające gruntownego remontu.

Car Mechanic Simulator 2018 zadebiutował w 2017 roku i spotkał się z niezbyt ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 53% na OpenCritic.

Car Mechanic Simulator: Pocket Edition 2 – recenzja. Panie, kto panu to tak…

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition i Car Mechanic Simulator 2018 będzie można odebrać do 30 czerwca do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – Geneforge 1 – Mutagen i Iratus: Lord of the Dead.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top