MIRA and the Legend of the Djinns – pustynna przygoda zmierza na Steam

Dopiero co skończyłem Blast Bridge, a już szykuje się kolejna produkcja z tego samego gatunku. Studio Little Knight Games jest w trakcie tworzenia MIRA and the Legend of the Djinns — metroidvanii opartej między innymi na wierzeniach, kulturze i języku Berberów, czyli ludzi zamieszkujących tereny północnej Afryki oraz Saharę. Wydawca gry, którym jest Assemble Entertainment, postanowił podzielić się kilkoma informacjami na temat tego tytułu. Zacznijmy jednak od trailera.

Pustynna opowieść

MIRA and the Legend of the Djinns skupia się na historii poszukiwacza skarbów Yuby i dżinki Miry. Przemierzając świat zrujnowanego Upadłego Amazgeshu, para bohaterów odkryje tajemnice zniknięcia kraju, w którym niewidziana od wieków istota mieszkała. Aby tego dokonać, będą musieli zawrzeć legendarny pakt, tworząc duchową więź. Podczas swoich przygód zmierzą się z fantastycznymi przeciwnikami, odszukają dawno zapomniane artefakty i odwiedzą nieskończony Pustynny Ocean.

MIRA AndTheLegendOfTheDjinns Screenshot 01

Kluczowe cechy MIRA and the Legend of the Djinns

Do naszej dyspozycji zostaną oddane cztery bronie napędzane mocami Pradawnych Żywiołów: Słońca, Światła, Piekła i Księżyca. Płynny styl starć pozwala swobodnie zmieniać wachlarz ataków nawet w samym sercu walki. Wraz z postępem fabuły, a także wzrostem poziomów, będziemy mieli możliwość rozbudowania naszych umiejętności o nowe ruchy oraz narzędzia. Wszystko to po to, aby łatwiej zwyciężać podczas starć z przeciwnikami. Oczywiście starcia to nie jedyny moment, w którym użyjemy nowych bajerów. Mają one swoje zastosowanie również w czasie eksploracji ładnie wykonanego pikselowego świata.

MIRA AndTheLegendOfTheDjinns Skills

MIRA and the Legend of the Djinns trafi do sprzedaży w 2023 roku. Jeżeli tytuł Was zainteresował, to zachęcam do śledzenia postępów pracy nad grą na twitterowym profilu dewelopera. Na koniec dodam jeszcze, że wydawca zachęca do dodania pozycji do swojej Listy Życzeń w serwisie Steam. Ja już to zrobiłem i teraz trzymam kciuki, żebym miał czas sprawdzić grę w przyszłym roku.

MIRA AndTheLegendOfTheDjinns Screenshot 02

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top