Game Pass – grudzień 2023

Xbox Game Pass w 2023

Podczas, gdy najgłośniejsze premiery roku mamy już za sobą, a sam 2023 zbliża się ku końcowi, Xbox Game Pass w grudniu wyskakuje znienacka z obfitą ofertą. W pierwszej połowie miesiąca do abonamentu dołączy tuzin tytułów! I to przecież nie byle jakich, no bo sami zobaczcie poniżej.

Game Pass w listopadzie: Dune: Spice Wars, Persona 5 Tactica oraz Rollerdrome.

Game Pass w grudniu:

Remnant: From the Ashes (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Remnant powraca do biblioteki Game Pass. Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia. Jako jedna z ostatnich pozostałości ludzkości, wyruszysz samotnie lub wraz z maksymalnie dwoma innymi ocalałymi, aby stawić czoła hordom śmiercionośnych wrogów i epickich bossów, i spróbować odzyskać to, co zostało utracone.

Ocena Remnant From the Ashes w OpenCritic. Ocena Strong, Top Critic Average 78, 70% Critics Recommend Game Pass w grudniu

Remnant II – chmura, PC i Xbox Series X|S) – już dostępne!

Kontynuacja bestsellerowej gry Remnant: From the Ashes, która stawia ocalałych ludzi przeciwko nowym śmiertelnym stworzeniom i boskim bossom w przerażających światach. Graj solo lub w kooperacji z dwoma innymi przyjaciółmi, aby odkrywać głębiny nieznanego i powstrzymać zło przed zniszczeniem samej rzeczywistości.

Ocena Remnant II z OpenCritic. Ocena Strong, Top Critic Average 82, 86% Critics Recommend

Spirit of the North (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Obudź w sobie Ducha Północy i rozpocznij podróż. Wyrusz na piękną i znaczącą przygodę przez krajobrazy inspirowane tymi z Islandii. Odkryj kraj pozostawiony w ruinie, prowadzony przez góry przez Strażnika Zorzy Polarnej, rozwiązując zagadki środowiskowe, aby odkryć, co stało się ze starożytną cywilizacją, która kiedyś tam mieszkała.

Spirit of the North OpenCritic Ocena weak, Top Critic Average 62, 31% Critics Recommend

SteamWorld Build (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Dostępne od pierwszego dnia z Game Pass: Odkryj nową granicę, podczas gdy planeta wokół ciebie umiera! Kop głęboko i buduj szeroko, aby wydobyć dawno zaginioną technologię kosmiczną, jednocześnie zapewniając wszystkim niezbędną wodę, paliwo i wygody, których potrzebują! Czy masz to, czego potrzeba, aby dotrzeć do ostatecznej granicy?

SteamWorld Build z OpenCritic. Ocena Strong, Top Critic Average 77. 78% Critics Recommend Game Pass w grudniu

Clone Drone in the Danger Zone (chmura, PC i Xbox Series X|S) – 5 grudnia

Robotyczna, wokselowa strzelanina, w której każda część ciała może zostać odcięta. Z umysłem wczytanym do robota gladiatora musisz przetrwać złowrogie próby na arenie. Walcz z maksymalnie 15 graczami w Last Bot Standing, połącz siły w trybie kooperacji online lub zmierz się z imperatorem robotów w trybie fabularnym!

Rise of the Tomb Raider (chmura, konsole i PC) – 5 grudnia

Powrót do biblioteki Game Pass 5 grudnia! Zawierająca epickie, wysokooktanowe momenty akcji osadzone w najpiękniejszych wrogich środowiskach na ziemi, Rise of the Tomb Raider zapewnia kinową przygodę akcji przetrwania, w której dołączysz do Lary Croft podczas jej pierwszej wyprawy na grobowce.

Rise of the Tomb Raider Open Critic. Mighty, Top Critic Average 86, 89% Critics Recommend. Game Pass w grudniu

While the Iron’s Hot (chmura, konsole i PC) – 5 grudnia

Dostępna od pierwszego dnia w ramach Game Pass: Wciel się w czeladnika kowalskiego, który chce zostać mistrzem, a po drodze odbudować zrujnowaną wioskę. Ta zmyślna gra przygodowa wysyła graczy na tajemniczą wyspę Ellian, gdzie mieszkają najlepsi rzemieślnicy na świecie. Podczas swojej podróży możesz wykuć kilka broni, ale nie jest to rodzaj gry, w której nimi władasz – wszystkie problemy wyspy można rozwiązać za pomocą sprytu i umiejętności rzemieślniczych.

World War Z: Aftermath (chmura, konsole i PC) – 5 grudnia

Przejmująca, kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa dla maksymalnie czterech graczy z rojami zombie. Oparta na filmie Paramount Pictures gra World War Z skupia się na szybkiej rozgrywce i odkrywaniu nowych wątków fabularnych z całego świata.

World War Z OpenCritic. Fair, Top Critic Average 72, 50% Critics Recommend

Goat Simulator 3 (chmura, PC i Xbox Series X|S) – 7 grudnia

Pilgor powraca! Zbierz swoje stado i wyrusz w podróż do Goat Simulator 3, zupełnie nowej, całkowicie realistycznej, piaskownicowej gry, w której ponownie wcielisz się w kopyta ulubionej bohaterki.

Goat Simulator 3 OpenCritic. Fair, Top Critic Average 72, 51% Critics Recommend

Against the Storm (PC) – 8 grudnia

Mroczna gra fantasy, w której musisz odbudować cywilizację w obliczu apokaliptycznych deszczów. Jako wicekról królowej poprowadź ludzi, bobry, jaszczurki, lisy i harpie, aby odzyskać pustkowia i zapewnić przyszłość ostatnim ocalałym cywilizacjom.

Tin Hearts (chmura, konsole i PC) – 12 grudnia

Przeżyj emocjonalną i przejmującą historię genialnego wynalazcy, Alberta Butterwortha, rozwiązując łamigłówki przypominające Lemmings. Rozciągająca się na cztery odrębne akty z ponad 50 zagadkami mistrzowsko wplecionymi w wielki wiktoriański dom, stale odkrywa różnorodne kapryśne wynalazki o unikalnych zdolnościach, aby zapewnić bezpieczną drogę dla oddziału blaszanych żołnierzy.

Tin Hearts OpenCritic. Strong, Top Critic Average 79, 76% Critics Recommend.

Far Cry 6 (chmura, konsole i PC) – 14 grudnia

Witamy w Yara, tropikalnym raju zamrożonym w czasie. Jako dyktator Yary, Antón Castillo zamierza przywrócić swojemu narodowi dawną świetność wszelkimi niezbędnymi środkami, a jego syn, Diego, podąża jego krwawymi śladami. Ich opresyjne rządy doprowadziły do wybuchu rewolucji. Graj jako Dani Rojas, lokalny Yaran, walcząc u boku współczesnej rewolucji partyzanckiej, aby wyzwolić Yarę w tej przygodowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby z otwartym światem.

Far Cry 6 OpenCritic. Strong, Top Critic Average 76, 74% Critics Recommend.

Dołączają do Game Pass Core 6 grudnia

  • Chivalry II
  • Totally Reliable Delivery Service

Aktualizacje do gier w usłudze Game Pass w październiku

  • Teamfight Tactics: Remix Rumble – już dostępne!
  • Fallout 76: Atlantic City – Boardwalk Paradise – 5 grudnia

Te gry znikną z usługi Xbox Game Pass w grudniu, więc spieszcie się!

  • Chained Echoes (chmura, konsole i PC)
  • Opus Magnum (PC)
  • Potion Craft: Alchemist Simulator (chmura, konsole i PC)
  • Rubber Bandits (chmura, konsole i PC)

No to co, dwanaście gier, do tego dwie nowe w Game Pass Core, a odchodzą tylko cztery… Xbox Game Pass w grudniu prezentuje się dobrze! Od siebie gorąco polecam Remnant From The Ashes oraz Remnant II, jedne z moich ulubionych gier! Na pewno musicie spróbować, jeśli lubicie wyzwania. Poza tym cała reszta tytułów także jest godna uwagi, więc sprawdzajcie i bawcie się dobrze!

Game Pass Ultimate (PC + XBOX)Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top