Gameplay Evil West – nowy zwiastun

Okładka gameplay reveal Evil West

Evil West, o którym pisaliśmy dość niedawno w tym artykule doczekał się nowego zwiastunu! Przypominamy, że w tym tytule wcielimy się w łowcę wampirów w mrocznej wersji Dzikiego Zachodu. Gameplay Evil West możecie obejrzeć na poniższym filmie – całe dziesięć minut!

Bohaterem gry będzie Jesse Rentier, agent tajnej organizacji zwalczającej wampiry. W powyższym zwiastunie można zobaczyć fragmenty tego, jak będzie wyglądała walka, rozwój postaci i eksploracja świata, czyli gameplay Evil West. W samej grze będziemy przemierzać różnorodne tereny od pustynnych miast po gęste lasy. Będziemy zbierać surowce porozrzucane po świecie, a także zdobyte z pokonanych przeciwników. Zmierzymy się z różnorodnymi przeciwnikami, potworami i wampirami w licznych spektakularnych starciach.

Premiera gry już 20 września na konsolach Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X|S iraz Xbox One.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top