Spocony Fortnite – Old Spice nadchodzi z pomocą

Spocony Fortnite banner

Zazwyczaj podchodzę do grania w Fortnite na luzie. Moim priorytetem jest nabijanie punktów doświadczenia, a nie bycie numerem jeden w każdej rundzie. Nie zmienia to faktu, że raz na jakiś czas włącza mi się opcja “spoceńca”. Wtedy to dwoję się i troję, żeby zdobyć Królewskie Zwycięstwo. Możecie mi wierzyć lub nie, ale kiedy tak się skupiam, zdarza mi się spocić tu i tam. Myślę, że nie jestem jedynym graczem, który wciągnięty w wir rozgrywki zaczyna wylewać siódme poty. Najwyraźniej podobnie myśli producent marki Old Spice. To właśnie we współpracy z koncernem Procter & Gamble został przeprowadzony specjalny stream, którego ja nazwałem Spocony Fortnite.

Fortnite Med Mist

3 godziny psikania

2 czerwca na kanale znanego streamera Jacoba, odbyła się specjalna transmisja, która trwała właśnie 3 godziny. Tym razem jednak biorący udział gracze mieli inne zadanie. Zamiast eliminować się przy pomocy broni, gracze musieli spryskać się obecnym w grze sprayem. Widać, że nawet wirtualne avatary potrzebują raz na jakiś czas odświeżenia. W sumie, od tego biegania i skakania, każdy by się spocił. Zwycięzcy otrzymali od sponsorów zestawy kosmetyków Old Spice w dwóch nowych, dzikich zapachach. Gdy podczas rozgrywek, któremuś z graczy udało się spryskać przeciwnika, na ekranie pojawiał się animowany banner z dezodorantami Old Spice.

Spocony Fortnite to fajny pomysł

Uważam, że takie inicjatywy to naprawdę świetna sprawa. Szkoda, że częściej nie zdarzają się takie akcje. Lubię, kiedy znane marki sięgają do świata gier, żeby promować swoje produkty. Dzięki temu moje ulubione medium trafia do odbiorców spoza kręgu graczy. Kto wie? Może ktoś się zainteresuje tematem i po wielu trudach uda mu się zdobyć Królewskie Zwycięstwo. Oczywiście dzięki dezodorantowi Old Spice będzie mógł do tego podejść pachnący i bez kropli potu. Epic naprawdę stara się, aby ich Battle Royal cały czas było na szczycie i uważam, że nalezą mu się za to wielkie brawa.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top