Games with Gold w grudniu 2022 – poznaliśmy rozpiskę

Games with Gold w grudniu

Trudno nazwać ofertę Games with Gold w grudniu pełnowymiarową, skoro abonenci otrzymają wyłącznie produkcje 2D. Jeżeli jednak na ten typ prezentowania wydarzeń nie jesteście uczuleni, lubicie niecodzienny styl graficzny i wartką akcję – z pewnością poczujecie się ukontentowani.

Colt Canyon

Są gry – jak właśnie Colt Canyon – które udowadniają, że grafika jest w tej branży rzeczą niemalże opcjonalną. Twórcy postawili na wyjątkowo minimalistyczny pixel art, pozbawiając postaci jakichkolwiek detali. Czy wpłynęło to negatywnie na samą grę? W żadnym razie – pomimo graficznej ubogości, to wciąż przyjemny, arcade’owy twin stick shooter z elementami roguelike’a. Odważny wybór oprawy zdecydowanie sprawi przy tym, że Colt Canyon zapadnie w Waszej pamięci.

Colt Canyon zadebiutowało w 2020 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 78% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 31 grudnia.

Bladed Fury

Jeżeli komuś brakuje chińskich bajek (ale tych prawdziwie chińskich, a nie udawanych z Japonii), zdecydowanie powinien zainteresować się Bladed Fury. Tytuł ten w znacznej mierze oparto bowiem o chińską mitologię, a także zadbano o to, by oprawa graficzna przypominała tę z tradycyjnych malowideł, pochodzących z Dalekiego Wschodu. Mechanicznie jest to natomiast dynamiczny, choć bynajmniej niezbyt odkrywczy slasher 2D z historią o zemście w tle.

Bladed Fury zadebiutowało w 2018 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 70% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 grudnia do 15 stycznia.

Pamiętajcie, że wciąż możecie przypisać do konta gry z listopadowej oferty Games with Gold!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top