Listopad 2022 w Games with Gold – poznaliśmy rozpiskę

Listopad w Games with Gold

Może i Microsoft nie dodaje już do oferty gier z Xboksa i Xboksa 360, ale za to – według listopadowej rozpiski – abonament Xbox Live Gold prezentuje się teraz… Cóż… Hmmm… Różnorodnie? Zresztą, sprawdźcie sami…

Praetorians – HD Remaster (XSX/XBO)

Chyba nigdy nie przestanę reagować uniesieniem brwi na wieść o kolejnej klasycznej strategii, która właśnie doczekała się nie tylko odświeżenia, ale również wersji konsolowej. W ostatnich latach dzieje się to coraz częściej, a jednym przykładów tego zjawiska jest właśnie Praetorians – HD Remaster, zabierający graczy w czasy starożytnego Rzymu. Poza samymi Rzymianami, twórcy pod kontrolę graczy oddali również nację Gallów i Egipcjan. Wszystko to w poprawionej oprawie graficznej oraz przystosowanym do kontrolerów sterowaniem.

Praetorians – HD Remaster zadebiutowało w 2020 roku i spotkał się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 64% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 30 listopada.

Dead End Job (XSX/XBO)

Absolutnie uwielbiam ten typ oprawy graficznej, przywodzący na myśl Psychonauts oraz przede wszystkim Stick it to the Man. Na tym (i rubasznym poczuciu humoru) podobieństwa się jednak kończą, bo Dead End Job to uroczy twin-stick shooter o walce z duchami, który sprawdzi się przy krótkich sesjach, ale po dłuższym czasie może zacząć odrobinę męczyć.

Dead End Job zadebiutowało w 2019 roku i spotkał się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 66% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 listopada do 15 grudnia.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top