Gametelmeni 2023. Kalendarz charytatywny z pomocą Ukrainie

gametelmeni

W piątek 29 lipca wystartowała sprzedaż wyjątkowego kalendarza GAMETELMENI 2023, ze sprzedaży którego zysk zostanie przekazany na pomoc Ukrainie i jej obywatelom. Dwadzieścia jeden osobistości związanych z polskim gamingiem wzięło udział w sesji zdjęciowej. Za aparatek stał Łukasz Uzarek, a stylizacją zajęła się Konstancja Brodziak.

Kalendarz można kupić w wersji cyfrowej w cenie 49 zł lub 89 zł (bez kosztów wysyłki) w wydaniu fizycznym. Zakupu dokonamy na stronie gametelmeni.pl, oficjalnej stronie projektu. Przedsprzedaż pierwszej wersji potrwa do końca września, natomiast drugiej aż do wyczerpania zapasów. Produkty wysłane będą w październiku 2022 roku.

Środki uzyskane ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany na konto PAH – Polska Akcja Humanitarna w celu pomocy Ukrainie i jej obywatelom.

Koncepcja kalendarza gametelmenów narodziła się w mojej głowie już kilka lat temu. Zawsze jednak brakowało czasu i motywacji na jego realizację. Bodźcem do działania okazała się chęć zrobienia czegoś, co mogłaby zjednoczyć społeczność graczy i realnie wpłynąć na wsparcie naszych wschodnich sąsiadów. Mam to szczęście, że otaczam się kreatywnymi i pełnymi pasji ludźmi, więc wystarczył jeden telefon i jedno spotkanie z Natalią, Konstancją, Patrycją, Łukaszem i Jędrzejem, aby od pomysłu przejść do realizacji. Genezę tej inicjatywy trafnie oddają słowa Konstancji: Kalendarz GAMETELMENI narodził się z jednej myśli, a powstał dzięki pracy wielu rąk.

– wyjaśnia Jacek Bober, pomysłodawca projektu.

W projekcie w roli modeli wzięli udział m.in. influencerzy, dziennikarze czy twórcy gier.Są nimi kolejno: Adam “Fanggotten” Wawrzyński, Arkadiusz “Dark Archon” Kamiński, Arkadiusz Reikowski, Dorian Loewe, Jakub “Pan KuBaka” Karaś, Jędrzej Szweda-Smok, Joanna Tarasek, Julia Sobieska “Serafine”, Kacper Pitala, Krzysztof “Bastian” Freudenberger, Krzysztof “NRGeek” Micielski, Liz Katrin, Maciej “Dżej” Jaworski, Mateusz “Arasz” Araszkiewicz, Mateusz “Pan Mateusz” Działowski, Patrycja Smok-Sweda, Rafał “Demonidias” Nawrocki, Remigiusz Maciaszek, Ryszard “Rysław” Chojnowski, Szymon “Hed” Liebert, Zbigniew “Redaktor Kebab” Piotrowicz. Wiecej informacji na temat każdej z tych osób znajdziecie na stronie gametelmeni.pl.

Nie dość, że efekt projektu wygląda bardzo estetycznie, tak również i cel, który mu przyświeca, jest szczytny. Być może taka forma sprawi, że więcej osób skusi się na pomoc, w bonusie otrzymując elegancki kalendarz i zestaw bonusów. Rosyjska agresja w Ukrainie raczej nie zakończy się w najbliższym czasie. Tym bardziej pomoc jest potrzebna. Ogromnie mnie cieszy, że nasze środowisko gamingowe po raz kolejny udowadnia, że jest chętne do niesienia pomocy i oferowania wsparcia. Zamierzacie kupić swój egzemplarz?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top