Gry Activision Blizzard w Ubisoft+

Ubisoft+ Multi Access

Tak jest, tytuł to nie jest żadna zmyłka ani clickbait. Wygląda na to, że Microsoft dalej zabezpiecza się przed zarzutami o dążenia do monopolu. Niektóre organizacje przeciwne przejęciu Acti-Blizz przez giganta z Redmont wciąż walczą. Dzisiaj Ubisoft ogłosił, że podpisano umowę, dzięki której produkcje takie jak Call of Duty (a także wszystkie tytuły firmy, które mają pojawić się na przestrzeni kolejnych 15 lat) będą dostępne w Ubi+ w ramach strumieniowania w chmurze. Ta umowa ma obowiązywać po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft.

Wielka współpraca w ramach Ubisoft+

Dzięki subskrypcji Ubisoft + Multi Access (dostępnej teraz w cenie 69,99 złotych) po wejściu w życiu powyżej umowy gracze będą mieli dostęp nie tylko do ponad 60 tytułów Ubisoftu. Będą także mieli dostęp do pełnej biblioteki Activision Blizzard. Co więcej, będzie można w nie grać zarówno na PC-tach, jak i konsolach Xboxa oraz na urządzeniu Amazon Luna. Część tytułów dostępna będzie też na platformie PlayStation poprzez usługę Ubisoft+ Classics.

Jesteśmy oddani misji dostarczenia niesamowitych doświadczeń naszym graczom gdziekolwiek będą chcieli oni grać. – powiedział Chris Early, starszy wiceprezes ds. partnerstw strategicznych i rozwoju biznesu w Ubisofcie. – W czasie ostatnich 15 lat budowaliśmy i doskonaliliśmy nasze usługi sieciowe oraz ekosystem dystrybucji w jeden z najbardziej kompletnych w całej branży. Dzisiejsza umowa daje graczom jeszcze więcej okazji, by grać i cieszyć się jednymi z największych marek w gamingu.

W przyszłości Ubisoft udzieli więcej informacji na temat szczegółów umowy.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top