Call of Duty: Modern Warfare III zachwyca na materiale z rozgrywki

Kapitan Price z Call of Duty: Modern Warfare III

Call of Duty: Modern Warfare III zbliża się wielkimi krokami. Już 10 listopada tego roku gra zagoszczać będzie nie tylko na głównych platformach, takich jak PS5, XSS/X i PC, ale również na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy nowa odsłona oprócz epilogu fabularnej trylogii przyniesie coś nowego? Twórcy zapewniają, że tak.

Call of Duty: Modern Warfare III w ruchu

Jeśli chodzi o promocję Call of Duty, to dla Activision pracują tylko najlepsi, co zresztą widać na powyższym materiale. Jednak czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie? 19 zremasterowanych map z oryginalnego Modern Warfare 2 (2009). Największy tryb Zombie do tej pory, o rozmiarze DMZ. Nie można również zapomnieć o epilogu kampanii. Podobno całość będzie jeszcze bardziej otwarta i pozwoli na przechodzenie danych misji w pełni po swojemu.

To dopiero początek

Wraz z sezonami otrzymamy nową zawartość, bronie, mapy i wiele więcej. Wszystko, co zdobyliśmy lub kupiliśmy w MWII zostanie przeniesione do MWIII, co z perspektywy Activision jest dość niecodziennym i “pozytywnym” posunięciem. Wkrótce możemy spodziewać się jeszcze więcej szczegółów.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top