Gwent: Rogue Mage – najnowszy tytuł od CD PROJEKT RED

gwent rogue mage

CD PROJEKT RED ogłosiło dzisiaj Gwent: Rogue Mage (po polsku Gwint: Mag Renegat), pierwsze takiego typu rozszerzenie do gry karcianej Gwint dla jednego gracza. Tytuł można kupić na PC poprzez platformy GOG i Steam, na macOS, a także na iOS i Androida.

Historia ta dzieje się setki lat przed tym, jak Geralt i inni wiedźmini przemierzali kontynent. Będziemy śledzić przygody Alzura, młodego i ambitnego maga oraz jego towarzyszki Lily, którzy zamierzają stworzyć żywą broń, mającą wyeliminować zagrożenie potworów raz na zawsze.

Gwent: Rogue Mage wykorzystuje elementy gier roguelike, karcianek i strategii w połączeniu z unikalnymi mechanikami Gwinta.

Ze względu na rozmiar i nacisk na rozgrywkę dla jednego gracza gra jest dystrbuowana osobno. Podstawowa wersja Gwinta ani połączenie internetowe nie są konieczne do gry.

Gra jest dostępna w dwóch wersjach: podstawowej i deluxe. Ta druga zawiera oficjalną ścieżkę dźwiękową, trzy alternatywne wyglądy dla Alzura, a także cyfrowe dobra do wykorzystania w oryginalnym Gwincie.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Gwint: Mag Renegat.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top