Tryb kooperacji w Destroy All Humans! 2

Aliens with benefits, czyli tryb kooperacji w Destroy All Humans! 2 – Reprobed, otrzymał własny zwiastun.

Po ciepłym przyjęciu przez graczy pierwszej części sequel zapowiada się bardzo dobrze. Odwiedzimy swingujące lata 60., będziemy mścić się na KGB za wysadzenie statku-matki, a także zawierać sojusze z ludźmi w obliczu większego zagrożenia.

Szykujcie się na znane z pierwszej części narzędzia wzbogacone o nowe zdobycze technologiczne. Będziecie niszczyć fikcyjne miasta i bronić świata przed sabotażystami. Nie obejdzie się także bez przerabiania ludzi na koktajle DNA, które pozwolą Crypto ulepszać swoje umiejętności. I przede wszystkim: możecie zaprosić osobę towarzyszącą do gry w trybie kooperacji na podzielonym ekranie!

Przyznam szczerze, że o ile oryginał nie specjalnie mnie skusił, tak druga część – przede wszystkim dzięki trybowi współpracy – ma szanse mnie do siebie przekonać!

Destroy All Humans 2! – Reprobed pojawi się 30 sierpnia tego roku na platformach PC, PlayStation®5 i Xbox Series S/X w polskiej wersji językowej (z napisami) w edycjach standardowej oraz kolekcjonerskiej.

Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top