Tryb kooperacji w Destroy All Humans! 2

Aliens with benefits, czyli tryb kooperacji w Destroy All Humans! 2 – Reprobed, otrzymał własny zwiastun.

Po ciepłym przyjęciu przez graczy pierwszej części sequel zapowiada się bardzo dobrze. Odwiedzimy swingujące lata 60., będziemy mścić się na KGB za wysadzenie statku-matki, a także zawierać sojusze z ludźmi w obliczu większego zagrożenia.

Szykujcie się na znane z pierwszej części narzędzia wzbogacone o nowe zdobycze technologiczne. Będziecie niszczyć fikcyjne miasta i bronić świata przed sabotażystami. Nie obejdzie się także bez przerabiania ludzi na koktajle DNA, które pozwolą Crypto ulepszać swoje umiejętności. I przede wszystkim: możecie zaprosić osobę towarzyszącą do gry w trybie kooperacji na podzielonym ekranie!

Przyznam szczerze, że o ile oryginał nie specjalnie mnie skusił, tak druga część – przede wszystkim dzięki trybowi współpracy – ma szanse mnie do siebie przekonać!

Destroy All Humans 2! – Reprobed pojawi się 30 sierpnia tego roku na platformach PC, PlayStation®5 i Xbox Series S/X w polskiej wersji językowej (z napisami) w edycjach standardowej oraz kolekcjonerskiej.

Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top